Pronájem Kancelář, Nový Jičín, Palackého - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 11 m2

Pronájem Kancelář, Nový Jičín, Palackého
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Palackého, Nový Jičín
  • Velikost: 11 m2
  • Aktualizace inzerátu: 20.04.2021
  • Cena: 2 500 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Nabízíme Vám pronájem nebytového prostoru v Novém Jičíně na ulici Palackého. Tento prostor se nachází v 1. patře komerčního objektu a jeho rozměry jsou 2,6x4,1 m. Lze jej využít jako kancelář, obchod, výdejní místo pro e-shop nebo zastoupení firmy. K dispozici je WC na patře budovy, parkovací místo před objektem. PENB nebyl zatím dodán, proto je v souladu se zákonem uváděna energetická náročnost budovy třída G. Centrum města je vzdálenou 5 minut chůze, autobusová zastávka jen pár kroků od domu. Majitel požaduje měsíční nájemné včetně energií ve výši 2.500 Kč, kauce ve výši jednoho nájmu a provize RK ve výši 3.000 Kč. Myslíte si, že by tento prostor mohl být ideální pro Vaše podnikání? Nyní již stačí zavolat a domluvit si prohlídku. Nevyhovují Vám tyto prostory nebo lokalita? Kontaktujte mne a pokusíme se pro Vás najít řešení.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Nový Jičín, pronájem Nový Jičín, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Nový Jičín, komerční Nový Jičín, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Nový Jičín od realitky, Palackého Nový Jičín, komerční od makléře nebo RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Nový Jičín. Požadovaná cena nemovitosti je 2 500 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-kancelar-novy-jicin-palackeho.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 20.04.2021.

Fotogalerie: Pronájem Kancelář, Nový Jičín, Palackého - pronájem komerční 11 m2 Palackého Nový Jičín

Pronájem Kancelář, Nový Jičín, Palackého 1 Pronájem Kancelář, Nový Jičín, Palackého 2 Pronájem Kancelář, Nový Jičín, Palackého 3 Pronájem Kancelář, Nový Jičín, Palackého 4 Pronájem Kancelář, Nový Jičín, Palackého 5 Pronájem Kancelář, Nový Jičín, Palackého 6

Umístění na mapě: Pronájem Kancelář, Nový Jičín, Palackého - pronájem komerční 11 m2 Palackého Nový Jičín