Pronájem Kanceláře, Nový Jičín, Štefánikova - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 154 m2

Pronájem Kanceláře, Nový Jičín, Štefánikova
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Štefánikova, Nový Jičín
  • Velikost: 154 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.10.2020
  • Cena: 20 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému pronájmu soubor kanceláří v centru Nového Jičína na ulici Štefánikova. Jedinečné komerční prostory s prostornou terasou se nacházejí ve zvýšeném přízemí cihlového domu a lze je využít ke kancelářským účelům, ale jsou vhodné i jako reprezentativní sídlo firmy, call centrum nebo k obchodním účelům. K dispozici je malá kuchyňka a sociální zařízení. Možnost parkování na soukromém pozemku. PENB nebyl zatím dodán, proto je v souladu se zákonem uváděna energetická náročnost budovy třída G. Nájem včetně energií je stanoven na částku 20.000 Kč + kauce a provize RK. V případě zájmu o prohlídku mne kontaktujte na telefonním čísle 602 732 968.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Nový Jičín, pronájem Nový Jičín, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Nový Jičín, komerční Nový Jičín, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Nový Jičín od realitky, Štefánikova Nový Jičín, komerční od makléře nebo RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Nový Jičín. Požadovaná cena nemovitosti je 20 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-kancelare-novy-jicin-stefanikova.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 06.10.2020.

Fotogalerie: Pronájem Kanceláře, Nový Jičín, Štefánikova - pronájem komerční 154 m2 Štefánikova Nový Jičín

Pronájem Kanceláře, Nový Jičín, Štefánikova 1 Pronájem Kanceláře, Nový Jičín, Štefánikova 2 Pronájem Kanceláře, Nový Jičín, Štefánikova 3 Pronájem Kanceláře, Nový Jičín, Štefánikova 4 Pronájem Kanceláře, Nový Jičín, Štefánikova 5 Pronájem Kanceláře, Nový Jičín, Štefánikova 6 Pronájem Kanceláře, Nový Jičín, Štefánikova 7 Pronájem Kanceláře, Nový Jičín, Štefánikova 8 Pronájem Kanceláře, Nový Jičín, Štefánikova 9 Pronájem Kanceláře, Nový Jičín, Štefánikova 10

Umístění na mapě: Pronájem Kanceláře, Nový Jičín, Štefánikova - pronájem komerční 154 m2 Štefánikova Nový Jičín