Pronájem Kavárny - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 1 m2

Pronájem Kavárny
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Makovského náměstí 3147/2, BRNO-ŽABOVŘESKY
  • Velikost: 1 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.10.2020
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: Monika Marková
  • E-mail: markova@orkan.cz
  • Telefon: 539090100

Nabízíme Vám k pronájmu krásné prostory zavedené kavárny, která se nachází Brně, v městské části Žabovřesky na Makovského náměstí, v přízemí budovy M E D I S P O L. Součástí kavárny je otevřená kuchyně, vhodná pro přípravu menšího počtu pokrmů (teplá i studená kuchyně). V případě zájmu je možné využít současné vybavení. Kapacita míst k sezení je nyní 34 osob. Současně je možné i převzít recepci zdravotnického střediska M E D I S P O L (jedná se o přepojování telefonů lékařům a přebíraní pošty), díky čemuž by došlo k velkému snížení ceny za pronájem prostor kavárny. Zdravotní středisko nabízí příjemné a čisté prostředí, jehož součástí je i několik dalších provozoven, jako například lékárna, oční optika, pekařství, papírnictví, solná jeskyně, účetní a daňová kancelář, projekční a konzultační kancelář a jiné. Prostor bude volný k pronájmu od 1.12.2020. V případě Vašeho zájmu rádi poskytneme bližší informace, neváhejte nás kontaktovat na emailu: benovska@medispol.cz

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční BRNO-ŽABOVŘESKY, pronájem BRNO-ŽABOVŘESKY, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí BRNO-ŽABOVŘESKY, komerční BRNO-ŽABOVŘESKY, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční BRNO-ŽABOVŘESKY bez realitky, Makovského náměstí 3147/2 BRNO-ŽABOVŘESKY, komerční od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční BRNO-ŽABOVŘESKY. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-kavarny.

Pro více informací kontaktujte Monika Marková (soukromý inzerent), e-mail: markova@orkan.cz, telefon: 539090100. Inzerát byl aktualizován dne 06.10.2020.

Fotogalerie: Pronájem Kavárny - pronájem komerční 1 m2 Makovského náměstí 3147/2 BRNO-ŽABOVŘESKY

Pronájem Kavárny 1 Pronájem Kavárny 2 Pronájem Kavárny 3 Pronájem Kavárny 4 Pronájem Kavárny 5 Pronájem Kavárny 6

Umístění na mapě: Pronájem Kavárny - pronájem komerční 1 m2 Makovského náměstí 3147/2 BRNO-ŽABOVŘESKY