Pronájem komerční prostor, Fulnek, Fučíkova - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 178 m2

Pronájem komerční prostor, Fulnek, Fučíkova
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Fučíkova, Fulnek
  • Velikost: 178 m2
  • Aktualizace inzerátu: 21.03.2024
  • Cena: 8 900 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

V průmyslovém areálu ve Fulneku na ulici Fučíkova, který prochází postupnou revitalizací, nabízíme k pronájmu širokou nabídku komerčních prostor. Aktuálně nabízíme pronájem zděné haly vhodné pro skladování nebo výrobu. Prostory haly jsou vhodné pro výrobu a montáž. Možné využití jako i skladové prostor pro e-shopy a jiné. Výhodou je vlastní trafostanice v objektu s dostatečným příkonem nabízející výrobu energeticky náročných profesích. Suchá prostorná hala s betonovou podlahou. Vjezdová vrata mají šířku 3,5 metrů a jejich výška je 2,4 metrů. K dispozici navazující prostory - kanceláře, sklady, šatny toalety a sprchy. Vjezd do areálu je možný i pro kamióny. Výhodou areálu je soustředění více firem v místě s možností kooperace výroby. Výhody areálu je výborná dopravní dostupnost – exit 330 dálnice D1 ve vzdálenosti 7 km, silnice spojující Nový Jičín a Opavu je ve vzdálenosti 3 km, 200 metrů je vzdálena silnice na Odry. Nájemné činí 8.900 Kč bez DPH a bez záloh na energie. Vratná kauce dohodou ve výši 2 měsíčních nájmů. PENB nebyl dodán, proto je v souladu se zákonem uváděná energetická náročnost budovy třída G. Nevyhovuje tento prostor Vašim potřebám? Kontaktujte nás s vaší poptávkou. Pokusíme se Vám v rámci areálu nabídnout jiné prostory vč. možnosti jejich úpravy na míru … Pro více informací a případnou prohlídku neváhejte kontaktovat makléře Jirku Váhalu.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Fulnek, pronájem Fulnek, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Fulnek, komerční Fulnek, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Fulnek od realitky, Fučíkova Fulnek, komerční od makléře nebo RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Fulnek. Požadovaná cena nemovitosti je 8 900 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-komercni-prostor-fulnek-fucikova-2.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 21.03.2024.

Fotogalerie: Pronájem komerční prostor, Fulnek, Fučíkova - pronájem komerční 178 m2 Fučíkova Fulnek

Pronájem komerční prostor, Fulnek, Fučíkova 1 Pronájem komerční prostor, Fulnek, Fučíkova 2 Pronájem komerční prostor, Fulnek, Fučíkova 3 Pronájem komerční prostor, Fulnek, Fučíkova 4 Pronájem komerční prostor, Fulnek, Fučíkova 5 Pronájem komerční prostor, Fulnek, Fučíkova 6 Pronájem komerční prostor, Fulnek, Fučíkova 7 Pronájem komerční prostor, Fulnek, Fučíkova 8 Pronájem komerční prostor, Fulnek, Fučíkova 9 Pronájem komerční prostor, Fulnek, Fučíkova 10 Pronájem komerční prostor, Fulnek, Fučíkova 11