Pronájem Komerční prostor, Nový Jičín, Palackého - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 28 m2

Pronájem Komerční prostor, Nový Jičín, Palackého
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Palackého, Nový Jičín
  • Velikost: 28 m2
  • Aktualizace inzerátu: 22.11.2021
  • Cena: 5 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Nabízíme Vám pronájem nebytového prostoru v Novém Jičíně na ulici Palackého. Tento prostor s bezbariérovým přístupem se nachází v přízemí s rozměry 3,7x7,6 m, celkem tedy 28 m2. Vzhledem k tomu, že v tomto prostoru je k dispozici přípojka vody, lze zde provozovat masážní salón, kadeřnictví, popř. kancelář, obchod, výdejní místo pro e-shop, sklad nebo zastoupení firmy. K dispozici je společné WC a sprchový kout, bezproblémové parkování před objektem. PENB nebyl zatím dodán, proto je v souladu se zákonem uváděna energetická náročnost budovy třída G. Centrum města je vzdálenou 5 minut chůze, autobusová zastávka jen pár kroků od domu. Majitel požaduje měsíční nájemné včetně energií 5.000 Kč, kauce ve výši jednoho nájmu a jeden nájem činí provize RK. Myslíte si, že by tento prostor mohl být ideální pro Vaše podnikání? Nyní již stačí zavolat a domluvit si prohlídku. Nevyhovují Vám tyto prostory nebo lokalita? Kontaktujte mne a pokusíme se pro Vás najít vhodné řešení.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Nový Jičín, pronájem Nový Jičín, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Nový Jičín, komerční Nový Jičín, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Nový Jičín od realitky, Palackého Nový Jičín, komerční od makléře nebo RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Nový Jičín. Požadovaná cena nemovitosti je 5 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-komercni-prostor-novy-jicin-palackeho.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 22.11.2021.

Fotogalerie: Pronájem Komerční prostor, Nový Jičín, Palackého - pronájem komerční 28 m2 Palackého Nový Jičín

Pronájem Komerční prostor, Nový Jičín, Palackého 1 Pronájem Komerční prostor, Nový Jičín, Palackého 2 Pronájem Komerční prostor, Nový Jičín, Palackého 3 Pronájem Komerční prostor, Nový Jičín, Palackého 4 Pronájem Komerční prostor, Nový Jičín, Palackého 5 Pronájem Komerční prostor, Nový Jičín, Palackého 6 Pronájem Komerční prostor, Nový Jičín, Palackého 7 Pronájem Komerční prostor, Nový Jičín, Palackého 8 Pronájem Komerční prostor, Nový Jičín, Palackého 9 Pronájem Komerční prostor, Nový Jičín, Palackého 10 Pronájem Komerční prostor, Nový Jičín, Palackého 11 Pronájem Komerční prostor, Nový Jičín, Palackého 12