Pronájem komerčních prostor s montážní jámou a jeřábovým ramenem - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 270 m2

Pronájem komerčních prostor s montážní jámou a jeřábovým ramenem
 • Typ nemovitosti: komerční
 • Typ inzerátu: pronájem
 • Lokalita: Hálkova, Svitavy
 • Velikost: 3+1, 270 m2
 • Aktualizace inzerátu: 10.05.2022
 • Cena: 35 000 Kč
 • Kontakt: Petra Sacharčuk spol. s r.o.
 • E-mail: referent@sacharcuk.cz
 • Telefon: 733181725

Nabízím k pronájmu objekt ve Svitavách na ulici Hálkova vhodný pro komerční využití, autoservis, k obchodní činnost se skladovacími prostory a dílnou s montážní jámou vhodnou pro servis strojů. Objekt 3+1 a dílna je po opravě. Celkový rozměr 22x9,5m, kuchyň, spíž, 2 místnosti, WC, šatna, sprcha, dílna cca 8x9m s montážní jámou a jeřábovým ramenem. Možnost pronajmutí i garáže. Vytápění: kotel na tuhá paliva/plyn. Kontakt pro prohlídku p. Moravec 777 008 545. Cena 35 000Kč včetně poplatků.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Svitavy, pronájem Svitavy, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Svitavy, komerční Svitavy, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Svitavy bez realitky, Hálkova Svitavy, komerční od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Svitavy. Požadovaná cena nemovitosti je 35 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-komercnich-prostor-s-montazni-jamou-a-jerabovym-ramenem.

Pro více informací kontaktujte Petra Sacharčuk spol. s r.o. (soukromý inzerent), e-mail: referent@sacharcuk.cz, telefon: 733181725. Inzerát byl aktualizován dne 10.05.2022.

Fotogalerie: Pronájem komerčních prostor s montážní jámou a jeřábovým ramenem - pronájem komerční 3+1, 270 m2 Hálkova Svitavy

Pronájem komerčních prostor s montážní jámou a jeřábovým ramenem 1 Pronájem komerčních prostor s montážní jámou a jeřábovým ramenem 2 Pronájem komerčních prostor s montážní jámou a jeřábovým ramenem 3 Pronájem komerčních prostor s montážní jámou a jeřábovým ramenem 4 Pronájem komerčních prostor s montážní jámou a jeřábovým ramenem 5 Pronájem komerčních prostor s montážní jámou a jeřábovým ramenem 6 Pronájem komerčních prostor s montážní jámou a jeřábovým ramenem 7 Pronájem komerčních prostor s montážní jámou a jeřábovým ramenem 8 Pronájem komerčních prostor s montážní jámou a jeřábovým ramenem 9