Pronájem komerčních prostor v centru Písku ul. Nádražní - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 75 m2

Pronájem komerčních prostor v centru Písku ul. Nádražní
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Nádražní, Písek
  • Velikost: 2+kk, 75 m2
  • Aktualizace inzerátu: 11.04.2022
  • Cena: 7 000 Kč
  • Kontakt: Amazing Home realitní kancelář
  • E-mail: amazinghome@post.cz
  • Telefon: 606 983 026

Ve výhradním zastoupení nabízíme pronájem přízemních obchodních prostor v Nádražní ulici v Písku u hlavní silnice. Prostory jsou suché, v dobrém technickém stavu, celková výměra 75m2. Objekt je rozdělen na dvě oddělené části a sklad. K dispozici je sociální zařízení s WC a Internet. Topení je ústřední dálkové, voda obecní (osazen samostatný vodoměr), elektřina 230V, 380V (zapojen samostatný měřič el. energie ). V ceně pronájmu je vytápění celé provozovny. Služby za vodu a elektrické energie si hradí uživatel sám. Pro výhodnou polohu možno využít jako vzorkovnu, kanceláře, prodejnu rychlého občerstvení, posilovnu a jiné služby. Požadovaná kauce 1 nájem. Provize RK 1 nájem. Ostatní info u makléře zakázky .

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Písek, pronájem Písek, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Písek, komerční Písek, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Písek od realitky, Nádražní Písek, komerční od makléře nebo RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Písek. Požadovaná cena nemovitosti je 7 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-komercnich-prostor-v-centru-pisku-ul-nadrazni.

Pro více informací kontaktujte Amazing Home realitní kancelář (makléř / RK), e-mail: amazinghome@post.cz, telefon: 606 983 026. Inzerát byl aktualizován dne 11.04.2022.

Fotogalerie: Pronájem komerčních prostor v centru Písku ul. Nádražní - pronájem komerční 2+kk, 75 m2 Nádražní Písek

Pronájem komerčních prostor v centru Písku ul. Nádražní 1 Pronájem komerčních prostor v centru Písku ul. Nádražní 2 Pronájem komerčních prostor v centru Písku ul. Nádražní 3 Pronájem komerčních prostor v centru Písku ul. Nádražní 4 Pronájem komerčních prostor v centru Písku ul. Nádražní 5 Pronájem komerčních prostor v centru Písku ul. Nádražní 6 Pronájem komerčních prostor v centru Písku ul. Nádražní 7 Pronájem komerčních prostor v centru Písku ul. Nádražní 8 Pronájem komerčních prostor v centru Písku ul. Nádražní 9 Pronájem komerčních prostor v centru Písku ul. Nádražní 10 Pronájem komerčních prostor v centru Písku ul. Nádražní 11 Pronájem komerčních prostor v centru Písku ul. Nádražní 12 Pronájem komerčních prostor v centru Písku ul. Nádražní 13 Pronájem komerčních prostor v centru Písku ul. Nádražní 14 Pronájem komerčních prostor v centru Písku ul. Nádražní 15