Pronájem komerčního objektu 764 m², Český Krumlov - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 764 m2

Pronájem komerčního objektu 764 m², Český Krumlov
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Budějovická, Český Krumlov
  • Velikost: 764 m2
  • Aktualizace inzerátu: 17.09.2019
  • Cena: 90 000 Kč
  • Kontakt: Miloslav Šejnoha
  • E-mail: sejko@sejko.cz
  • Telefon: 602436099

Pronájem komerčních prostor, 764 m2, Budějovická, Český Krumlov K pronájmu nabízím komerční prostory o celkové ploše 764 m2, Budějovická 179, Český Krumlov. Prostor, který již dříve sloužil jako obchod se nachází na hlavní průtahu Českým Krumlovem, přímo u silnice I/39 a v bezprostřední blízkosti obchodní zóny (Kaufland, Tesco, dm drogerie, Daichmann, Planeo elektro, apod.). K prodejní ploše o velikosti 600 m2 náleží sklad o velikosti 108 m2,který je vybaven nákladovým prostorem se dvěma posuvnými vraty, technická místnost 20 m2 s plynovým kotlem, zázemí pro zaměstnance 54 m2 (šatna, kuchyňka-jídelna, sociální zařízení, úklidová místnost) a trezorová místnost za prostorem pokladen. Celý objekt je osazen alarmem, u vstupu je instalována teplovzdušná clona, je osazen centrální vypínač elektřiny, na podlaze je zátěžový koberec. U objektu je dostatek parkovacích míst, a to jak vlastních, tak na přilehlém městském parkovišti. Doporučuji: Velmi výhodná poloha objektu a velkým pohybem osob a aut, na hlavním tahu městem.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Český Krumlov , pronájem Český Krumlov , pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Český Krumlov , komerční Český Krumlov , bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Český Krumlov bez realitky, Budějovická Český Krumlov , komerční od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Český Krumlov . Požadovaná cena nemovitosti je 90 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-komercniho-objektu-764-m-cesky-krumlov.

Pro více informací kontaktujte Miloslav Šejnoha (soukromý inzerent), e-mail: sejko@sejko.cz, telefon: 602436099. Inzerát byl aktualizován dne 17.09.2019.

Fotogalerie: Pronájem komerčního objektu 764 m², Český Krumlov - pronájem komerční 764 m2 Budějovická Český Krumlov

Pronájem komerčního objektu 764 m², Český Krumlov 1