Pronájem luxusního bytu v RD - nabídka pronájmu bytu 130 m2

Pronájem luxusního bytu v RD
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Čechova, Rožnov pod Radhoštěm
  • Velikost: 3+kk, 130 m2
  • Aktualizace inzerátu: 10.03.2020
  • Cena: 28 000 Kč
  • Kontakt: Diana Nebuchlová
  • E-mail: diana.nebuchlova@re-max.cz
  • Telefon: 604213838

Pronájem luxusního bytu v RD v Rožnově p. R. se zahradou Nabízíme k pronájmu luxusní byt 130 m2 se zahradou a parkováním v přízemí rodinného domu v žádané lokalitě Rožnova pod Radhoštěm – Záhumení, ul. Čechova. Tento velkoryse řešený prostorný byt 3+kk je samostatnou částí kompletně zrekonstruovaného historického domu s moderní přístavbou. Rekonstrukce dala velký důraz na preciznost, nejvyšší ekologický standard, kvalitní materiály a inteligentní řízení domácnosti (dálkové ovládání radiátorů, podlahového vytápění, světel, žaluzií...) vč. zabezpečení. Dominantou bytu je prostorný obývací pokoj s francouzskými okny a možností vstupu přímo na terasu a do zahrady. Součástí obývacího pokoje je i moderně vybavená kuchyně zn. Sykora se spotřebiči špičkové kvality. Více info https://www.remax-czech.cz/reality/detail/280002/pronajem-bytu-3-kk-v-osobnim-vlastnictvi-130-m2-roznov-pod-radhostem

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Rožnov pod Radhoštěm, pronájem Rožnov pod Radhoštěm, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Rožnov pod Radhoštěm, byt Rožnov pod Radhoštěm, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Rožnov pod Radhoštěm od realitky, Čechova Rožnov pod Radhoštěm, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Rožnov pod Radhoštěm. Požadovaná cena nemovitosti je 28 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-luxusniho-bytu-v-rd.

Pro více informací kontaktujte Diana Nebuchlová (makléř / RK), e-mail: diana.nebuchlova@re-max.cz, telefon: 604213838. Inzerát byl aktualizován dne 10.03.2020.

Fotogalerie: Pronájem luxusního bytu v RD - pronájem byt 3+kk, 130 m2 Čechova Rožnov pod Radhoštěm

Pronájem luxusního bytu v RD 1 Pronájem luxusního bytu v RD 2 Pronájem luxusního bytu v RD 3