Pronájem mezonetového bytu - nabídka pronájmu bytu 200 m2

Pronájem mezonetového bytu
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Otakarova , Liberec
  • Velikost: 4+1 a větší, 200 m2
  • Aktualizace inzerátu: 26.04.2021
  • Cena: 20 000 Kč
  • Kontakt: Pamela Hrabáková
  • E-mail: pamelahrabakova@gmail.com
  • Telefon: +420774800321

Nabízíme pronájem prostorného bytu - mezonetového prostoru. Jaké by to bylo pracovat přímo z domu, ale stále mít dostatek prostoru a soukromí? Přesně tento prostor se nabízí k tomu, ho využít pro homeoffice. Dispozice bytu popisem, přikládám i náhled: prostorná světlá předsíň, z předsíně vstup do koupelny č.1, do podkroví, do kuchyně s obývákem a do pokojů. Kuchyňský kout je u šikminy podkroví, linka na zakázku, jídelna a obývací pokoj částečně vybaven (je možnost nábytek odstranit). Přes předsíň vstupuje do pokoje a z pokoje do dalšího pokoje (ložnice), která má svou vlastní koupelnu( č.2). Dále se po schodišti dostaneme do podkrovního nadpodlaží, kde je možnost spaní i odpočívárny. Ideální spodek si zařídit pro homeoffice a vršek na klidné spaní s příjemným výhledem. Bytová jednotka se nachází ve zděném domě, bytová jednotka tvoří 1/3 domu. Parkování před domem, zahrada není k dispozici. Není problém pronajímat na firmu. Byt je vytápěn samostatným plynovým kotlem. Preferujeme dospělé lidi (bez dětí). Celý byt je částečně vybaven: postel, šatní skříň, obří pohovka, jídelní stůl, koupelna plně vybavena skříňkami. Jedná o opravu hezký, příjemný mezonetový prostor.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Liberec, pronájem Liberec, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Liberec, byt Liberec, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Liberec bez realitky, Otakarova Liberec, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Liberec. Požadovaná cena nemovitosti je 20 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-mezonetoveho-bytu.

Pro více informací kontaktujte Pamela Hrabáková (soukromý inzerent), e-mail: pamelahrabakova@gmail.com, telefon: +420774800321. Inzerát byl aktualizován dne 26.04.2021.

Fotogalerie: Pronájem mezonetového bytu - pronájem byt 4+1 a větší, 200 m2 Otakarova Liberec

Pronájem mezonetového bytu 1 Pronájem mezonetového bytu 2 Pronájem mezonetového bytu 3 Pronájem mezonetového bytu 4 Pronájem mezonetového bytu 5 Pronájem mezonetového bytu 6 Pronájem mezonetového bytu 7 Pronájem mezonetového bytu 8 Pronájem mezonetového bytu 9 Pronájem mezonetového bytu 10 Pronájem mezonetového bytu 11 Pronájem mezonetového bytu 12