Pronájem moderního bytu 1+1 po KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI. Užitné plochy 33m2 - nabídka pronájmu bytu 33 m2

Pronájem moderního bytu 1+1 po KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI. Užitné plochy 33m2
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Dubenska, České Budějovice
  • Velikost: 1+1, 33 m2
  • Aktualizace inzerátu: 12.11.2019
  • Cena: 9 500 Kč
  • Kontakt: Ondřej Karásek
  • E-mail: info.karasek@gmail.com
  • Telefon: 777141402

Nabízíme pronájem vzdušného, světlého bytu po kompletní rekonstrukci v ul. Dubenská. Byt je situován ihned nedaleko Čtyřem Dvorům (Cinestaru), Billy a v krátké blízkosti je i Penny market a dvě zastávky MHD a krásný les. Byt nacházející se ve velmi klidné části, je vybaven kvalitním nábytkem na míru, moderními spotřebiči, pohodlnou postelí s ergonomickým zvedacím roštem, LED podsvícením a mnoha dalšími vychytávkami. Dispozice bytu jsou velká obývací část s postelí s integrovaným úložným prostorem. V obývací části je pro Vás připravena minimalistická podsvětlená TV stěna a vestavěný vzdušný nabytek na míru. Na zdech jsou moderní obrazy dělané na zakázku. Další částí je koupelna s celoskleněnými bezrámovými dveřmi na zakázku, s moderním vestavěným sprchovým koutem, umyvadlem s příjemným LED osvětlením, pračkou a toaletou. Předposlední částí je kuchyně, která je taktéž vyrobená na míru. Poskytuje mnoho úložného prostoru, sklokeramickou desku, digestoř, zabudovanou ledničku a mikrovlnnou troubu. Předsíň bytu poskytuje další úložná místa a to jak ve vysoké vestavěné skříni, tak i v botníku. K bytu náleží sklep. Nájem činí 9.500 Kč+energie. Kauce je 3x nájem - ale je možno rozložit do více splátek. Vše záleží na domluvě. Pište do zprávy, Inzerát je aktuální, vhodné maximálně pro dvě osoby, pište jen vážní zájemci.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt České Budějovice, pronájem České Budějovice, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí České Budějovice, byt České Budějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt České Budějovice bez realitky, Dubenska České Budějovice, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt České Budějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 9 500 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-moderniho-bytu-1-1-po-kompletni-rekonstrukci-uzitne-plochy-33m2.

Pro více informací kontaktujte Ondřej Karásek (soukromý inzerent), e-mail: info.karasek@gmail.com, telefon: 777141402. Inzerát byl aktualizován dne 12.11.2019.

Fotogalerie: Pronájem moderního bytu 1+1 po KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI. Užitné plochy 33m2 - pronájem byt 1+1, 33 m2 Dubenska České Budějovice

Pronájem moderního bytu 1+1 po KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI. Užitné plochy 33m2 1 Pronájem moderního bytu 1+1 po KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI. Užitné plochy 33m2 2 Pronájem moderního bytu 1+1 po KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI. Užitné plochy 33m2 3 Pronájem moderního bytu 1+1 po KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI. Užitné plochy 33m2 4 Pronájem moderního bytu 1+1 po KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI. Užitné plochy 33m2 5 Pronájem moderního bytu 1+1 po KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI. Užitné plochy 33m2 6 Pronájem moderního bytu 1+1 po KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI. Užitné plochy 33m2 7