Pronájem nebytových prostor - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 120 m2

Pronájem nebytových prostor
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Makovského náměstí , Brno
  • Velikost: 120 m2
  • Aktualizace inzerátu: 21.04.2022
  • Cena: 25 000 Kč
  • Kontakt: Alice Dobšáková
  • E-mail: dobsakova@medispol.cz
  • Telefon: 732101144

Nabízíme pronájem nebytových prostor v Brně - Žabovřeskách na adrese Makovského náměstí 2 v budově zdravotního střediska MEDISPOL. Zdravotní středisko se nachází na velmi frekventovaném místě s výbornou dopravní dostupností . Jedná se o nebytové prostory, které byly využívány jako sportovní studio se zázemím, stejné využití prostor však není podmínkou. Lze využít i jako sklad menších věcí. Největší plochu prostoru tvoří sál (66 m2). Součástí jsou ještě další místnosti, které sloužily jako šatny a kancelář. Samozřejmostí je sociální zařízení (dvě sprchy a toaleta). Výměra celkové pronajímané plochy činí 120 m2. Cena pronájmu je 25 000,- Kč + 6 000,- Kč poplatky. V budově jsou zajištěny služby recepce, úklid společných prostor a připojení k internetu. V budově se nacházejí další provozovny, například: kavárna, lékárna, oční optika, pekařství, papírnictví a dětský textil, rychlé občerstvení, solná jeskyně a jiné.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Brno, pronájem Brno, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Brno, komerční Brno, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Brno bez realitky, Makovského náměstí Brno, komerční od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Brno. Požadovaná cena nemovitosti je 25 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-nebytovych-prostor-12.

Pro více informací kontaktujte Alice Dobšáková (soukromý inzerent), e-mail: dobsakova@medispol.cz, telefon: 732101144. Inzerát byl aktualizován dne 21.04.2022.

Fotogalerie: Pronájem nebytových prostor - pronájem komerční 120 m2 Makovského náměstí Brno

Pronájem nebytových prostor 1 Pronájem nebytových prostor 2 Pronájem nebytových prostor 3 Pronájem nebytových prostor 4 Pronájem nebytových prostor 5 Pronájem nebytových prostor 6 Pronájem nebytových prostor 7