Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole - nabídka pronájmu bytu 60 m2

Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Provazníkova, Brno
  • Velikost: 2+kk, 60 m2
  • Aktualizace inzerátu: 21.10.2020
  • Cena: 13 500 Kč
  • Kontakt: Andrea Toušková
  • E-mail: ajka232@gmail.com
  • Telefon: 604217588

Nabízíme k pronájmu luxusní byt po zcela nové kompletní rekonstrukci o dispozici 2+kk v Brně-Černých Polích, na Provazníkové ul. Byt se nachází v 1.NP/3.NP cihlového domu, ve vyhledávané lokalitě. Byt prošel celkovou rekonstrukci 08/2020. Byt má celkovou výměru 60m². V bytě se nachází KL s vestavěnými spotřebiči (sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, digestoř, lednice s mrazákem). V koupelně je prostorný sprchový kout se dvěma sprch.hlavicema, umyvadlo, toaleta, topné těleso a přípojka na pračku. Orientace bytu je na S směrem do ulice, byt je prostorný, slunný, po zdařilé kompletní rekonstrukci. Zajímavostí je jeho atypická dispozice. V blízkosti domu cca 80m se nachází veškeré spojení MHD, 50m od domu je Albert, výborná je hlavně dostupnost do centra. Upřednostňujeme dlouhodobý pronájem, vhodný pro pár, nebo 2 studenty. Byt se nabízí ihned k nastěhování. Cena nájmu nezahrnuje cenu služeb 2.500 Kč, které jsou ročně vyúčtovatelné. Bližší informace, nebo domluvení si přímo prohlídku je možné pouze telefonicky.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Brno, pronájem Brno, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Brno, byt Brno, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Brno od realitky, Provazníkova Brno, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Brno. Požadovaná cena nemovitosti je 13 500 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-noveho-bytu-2-kk-brno-cerna-pole.

Pro více informací kontaktujte Andrea Toušková (makléř / RK), e-mail: ajka232@gmail.com, telefon: 604217588. Inzerát byl aktualizován dne 21.10.2020.

Fotogalerie: Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole - pronájem byt 2+kk, 60 m2 Provazníkova Brno

Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole 1 Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole 2 Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole 3 Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole 4 Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole 5 Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole 6 Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole 7 Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole 8 Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole 9

Umístění na mapě: Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole - pronájem byt 2+kk, 60 m2 Provazníkova Brno