Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole - nabídka pronájmu bytu 60 m2

Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Provazníkova, Brno
  • Velikost: 2+kk, 60 m2
  • Aktualizace inzerátu: 01.12.2020
  • Cena: 12 500 Kč
  • Kontakt: Andrea Toušková
  • E-mail: ajka232@gmail.com
  • Telefon: 604217588

Nabízíme k pronájmu luxusní byt po zcela nové kompletní rekonstrukci o dispozici 2+kk v Brně-Černých Polích, na Provazníkové ul. Byt se nachází v 1.NP/3.NP cihlového domu, ve vyhledávané lokalitě. Byt právě prošel celkovou rekonstrukci. Byt má celkovou výměru 60m². V bytě se nachází KL s vestavěnými spotřebiči (sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, digestoř, lednice s mrazákem). V koupelně je prostorný sprchový kout se dvěma sprch.hlavicema, umyvadlo, toaleta, topné těleso a přípojka na pračku. Orientace bytu je na S směrem do ulice, byt je prostorný, slunný, po zdařilé kompletní rekonstrukci. Zajímavostí je jeho atypická dispozice. V blízkosti domu cca 80m se nachází veškeré spojení MHD, 50m od domu je Albert, výborná je hlavně dostupnost do centra. Upřednostňujeme dlouhodobý pronájem, vhodný pro pár, nebo 2 studenty. Byt se nabízí ihned k nastěhování. Cena nájmu nezahrnuje cenu služeb 2.500 Kč, které jsou ročně vyúčtovatelné.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Brno, pronájem Brno, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Brno, byt Brno, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Brno od realitky, Provazníkova Brno, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Brno. Požadovaná cena nemovitosti je 12 500 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-noveho-bytu-2-kk-brno-cerna-pole.

Pro více informací kontaktujte Andrea Toušková (makléř / RK), e-mail: ajka232@gmail.com, telefon: 604217588. Inzerát byl aktualizován dne 01.12.2020.

Fotogalerie: Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole - pronájem byt 2+kk, 60 m2 Provazníkova Brno

Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole 1 Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole 2 Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole 3 Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole 4 Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole 5 Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole 6 Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole 7 Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole 8

Umístění na mapě: Pronájem nového bytu 2+kk Brno-Černá Pole - pronájem byt 2+kk, 60 m2 Provazníkova Brno