pronájem obchdoního prostoru Přerov - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 40 m2

pronájem obchdoního prostoru Přerov
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Čechova, Přerov
  • Velikost: 40 m2
  • Aktualizace inzerátu: 29.06.2017
  • Cena: 15 000 Kč
  • Kontakt: michal koutný
  • E-mail: koutny.majkl@email.cz
  • Telefon: 734326734

Nabízím k pronájmu obchodní prostor. Jedná se o obchodni komplex v Přerově na ul. Čechova. Tento komplex stojí přímo vedle nově vybudované Galerie Přerov. Otevřením této Galerie se ulice Čechova stala nejfrekventovanějši ulicí v Přerově. Další výhodou je množství parkovacích míst, které se v této lokalitě nachazí. Je zde jedno velké placené parkoviště,jedno menši, které je zdarma a dále spousta parkovacích míst na střeše samotné Galerie, kde je možné parkovat 3 hodiny zdarma. Přímo před obchodním prostorem, který Vám nabízím k pronájmu je autobusová zastávka. K samotným specifikacím obchodniho prostoru: K dispozici je prostor o velikosti 40 m2. NabízenÝ prostor se nachází v přízemí se svým vlastním vstupem, s vlastním sociálním zařízením a s výlohou do ul. Čechova. V připadě zájmu o prohlídku nebo o další informace ohledně ceny měsíčního nájmu mě neváhejte kontaktovat na tel. čísle 739 382 528.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Přerov, pronájem Přerov, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Přerov, komerční Přerov, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Přerov bez realitky, Čechova Přerov, komerční od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Přerov. Požadovaná cena nemovitosti je 15 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-obchdoniho-prostoru-prerov.

Pro více informací kontaktujte michal koutný (soukromý inzerent), e-mail: koutny.majkl@email.cz, telefon: 734326734. Inzerát byl aktualizován dne 29.06.2017.

Fotogalerie: pronájem obchdoního prostoru Přerov - pronájem komerční 40 m2 Čechova Přerov

pronájem obchdoního prostoru Přerov 1

Umístění na mapě: pronájem obchdoního prostoru Přerov - pronájem komerční 40 m2 Čechova Přerov