Pronájem objektu ke komerčním účelům s pozemkem - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 60 m2

Pronájem objektu ke komerčním účelům s pozemkem
 • Typ nemovitosti: komerční
 • Typ inzerátu: pronájem
 • Lokalita: Obrnice 227, Obrnice
 • Velikost: 60 m2
 • Aktualizace inzerátu: 27.11.2023
 • Cena: 10 000 Kč
 • Kontakt: Jitka Cingelová
 • E-mail: jitapechova@gmail.com
 • Telefon: 775710301

nabízím jako vlastník k dlouhodobému pronájmu objekt - nebytový prostor 60 m2 v klidné části obce Obrnice ( PSČ 43521). Objekt je dostavěn a zkolaudován v roce 2012. Využívaný jako prodejna čtyřkolek a pneuservis. Přípojky Elektrika 220V, voda, odpady, vytápění zatím neřešeno. Podlaha dlažba, velká okna výlohy, malé okno otvírací, dva vchody. Objekt je zateplený, zatím bez fasády z důvodu možné změny dispozice oken ( výloh), možnost výměny za menší klasická okna. K objektu je zepředu vlastní chodník, možnost parkování do 10 metrů nebo zřízení vlastního vjezdu a parkování u objektu. Oploceno z vnější strany, možnost řešení dalšího oplocení dle požadavků případného nájemce. K objektu mohu nabídnout pozemek o rozloze 500m2, který není v ceně objektu. Poplatky za služby nejsou v ceně zahrnuty. Možnost hlídání 24/7. Široká možnost využití, změna užívání k dispozici.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Obrnice, pronájem Obrnice, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Obrnice, komerční Obrnice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Obrnice bez realitky, Obrnice 227 Obrnice, komerční od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Obrnice. Požadovaná cena nemovitosti je 10 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-objektu-ke-komercnim-ucelum-s-pozemkem.

Pro více informací kontaktujte Jitka Cingelová (soukromý inzerent), e-mail: jitapechova@gmail.com, telefon: 775710301. Inzerát byl aktualizován dne 27.11.2023.

Fotogalerie: Pronájem objektu ke komerčním účelům s pozemkem - pronájem komerční 60 m2 Obrnice 227 Obrnice

Pronájem objektu ke komerčním účelům s pozemkem 1 Pronájem objektu ke komerčním účelům s pozemkem 2 Pronájem objektu ke komerčním účelům s pozemkem 3 Pronájem objektu ke komerčním účelům s pozemkem 4 Pronájem objektu ke komerčním účelům s pozemkem 5 Pronájem objektu ke komerčním účelům s pozemkem 6