Pronájem pozemku 800m2, okres Kolín, pesi vzdalenost k vlaku - nabídka pronájmu pozemku 800 m2

Pronájem pozemku 800m2, okres Kolín, pesi vzdalenost k vlaku
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: , Brezany II.
  • Velikost: 800 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.03.2019
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: Aneta L
  • E-mail: annetta@centrum.cz
  • Telefon: -

Nabízím k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu pozemek v Obci Břežany II. (okres Kolín) o výměře 800m2. Pozemek je v klidné vilové zástavbě na okraji obce, ze tří stran oplocen. (Fotografie jsou rok staré) Je zde vyvedena voda, elektřina i kanalizace, a tak je vhodný např. pro rekreační a zahrádkářské účely, umístění mobilního domu, parkování automobilů, umístění plechové garáže, na rekreační bydlení, apod. Příjezdová cesta je zpevněná, dobrá dopravní dostupnost - autobusová zastávka v obci (městský autobus z Černého Mostu) či železniční zastávka Rostoklaty v peší vzdálenosti 12min (Příměstký vlak na Masarykovo nádraží za cca 20min). V blízkém okolí přiroda, jahodové plantáže, les i veškerá občanská vybavenost - školka, samoobsluha atd. CENA DOHODOU. Prosím kontaktovat pouze emailem = annetta@centrum.cz . RK prosim NEVOLAT.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti pronájem, hledám pozemek Brezany II., pronájem Brezany II., pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Brezany II., pozemek Brezany II., bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem pozemek Brezany II. bez realitky, Brezany II., pozemek od majitele bez RK, inzerát pronájem pozemek a nabízím pozemek Brezany II.. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-pozemku-800m2-okres-kolin-pesi-vzdalenost-k-vlaku.

Pro více informací kontaktujte Aneta L (soukromý inzerent), e-mail: annetta@centrum.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 06.03.2019.

Fotogalerie: Pronájem pozemku 800m2, okres Kolín, pesi vzdalenost k vlaku - pronájem pozemek 800 m2 Brezany II.

Pronájem pozemku 800m2, okres Kolín, pesi vzdalenost k vlaku 1 Pronájem pozemku 800m2, okres Kolín, pesi vzdalenost k vlaku 2 Pronájem pozemku 800m2, okres Kolín, pesi vzdalenost k vlaku 3