PRONÁJEM RD -OKRES STRAKONICE. - nabídka pronájmu domu 116 m2

PRONÁJEM RD -OKRES STRAKONICE.
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: , ÚLEHLE
  • Velikost: 4+1 a větší, 116 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.06.2023
  • Cena: 20 000 Kč
  • Kontakt: SIM S
  • E-mail: simona-312@centrum.cz
  • Telefon: -

PRONÁJEM RD -OKRES STRAKONICE. k pronájmu zemědělskou usedlost s několika budovami a přilehlými pozemky, které mohou, ale nemusí být součástí pronájmu. Jedná se o pozemky o rozloze více než dva hektary určené převážně k chovu zvířat. v poklidné krajině, která je obklopena nádhernou přírodou a lesy. Tato nemovitost Vás rozhodně překvapí rozsahem možného využití. Obytná část je řešena jako RD o dispozici 4+1 a velikosti 116 m2. V přízemí domu se nachází obývací pokoj s krbovými kamny, která mohou vytápět celý dům. Svým stylem Vás zaujme kuchyně, do které jsou zakomponovány prvky kamene. Netradičně řešená je i koupelnu s toaletou. V patře se nachází další 3 pokoje a sociální zařízení. V přilehlé části domu je v přízemí vybudován domácí minipivovar, je zde místnost na zpracování produktů z hospodářství, chladící box a sklad na ovoce a zeleninu. Ve stodole jsou prostory pro zvířata a dva boxy pro koně. Ve dvoře usedlosti je samostatný domek s keramickou dílnou s funkční průmyslovou pecí na keramiku. Dále pak klubovna s výčepem a sociálním zařízením. Nalezneme zde i dostatečně prostornou garáž s dílnou. Podmínkou pronájmu nemovitosti je její následný odkup do třech let, možný také formou měsíčních splátek nad rámec nájmu, které se poté odečtou od kupní ceny a složení rezervační zálohy ve výši 1 000 000 Kč. Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat. Je to malebná vesnička, kde naleznete opravdový klid a můžete se tak naplno věnovat farmaření, či agroturistice. Částečnou občanskou vybavenost - základní školu, mateřskou školku, lékařské zařízení, poštu a obchody naleznete v 6 km vzdálené Volyni. Veškerá občanská vybavenost se nachází v okresním městě Strakonice, které je vzdálené 15 km. TERMÍN PROHLÍDKY JE 28.5 -TAK NEVÁHEJTE . V PŘÍPADĚ ZÁJMU O INFORMACE MI PIŠTE ,PROSÍM JEN NA EMAIL A POŠLETE TEL.KONTAKT,OZVU SE VÁM .TATO NABÍDKA NEPLATÍ PRO RK.

Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti , bezplatná inzerce nabídka, inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti pronájem, hledám dům ÚLEHLE, pronájem ÚLEHLE, pronájem , nabídka nemovitostí ÚLEHLE, dům ÚLEHLE, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem dům ÚLEHLE , ÚLEHLE, dům , inzerát pronájem dům a nabízím dům ÚLEHLE. Požadovaná cena nemovitosti je 20 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-rd-okres-strakonice.

Pro více informací kontaktujte SIM S e-mail: simona-312@centrum.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 06.06.2023.

Fotogalerie: PRONÁJEM RD -OKRES STRAKONICE. - pronájem dům 4+1 a větší, 116 m2 ÚLEHLE