Pronájem rekonstruovaného bytu v Plzni Křimicích 4+kk - nabídka pronájmu bytu 95 m2

Pronájem rekonstruovaného bytu v Plzni Křimicích 4+kk
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: pronájem
 • Lokalita: , Plzeň
 • Velikost: 4+kk, 95 m2
 • Aktualizace inzerátu: 06.09.2019
 • Cena: 13 500 Kč
 • Kontakt: Zdeněk Vlček
 • E-mail: vlcek@representreality.cz
 • Telefon: 774441771

Nabízíme k pronájmu před 18-ti měsíci rekonstruovaný byt 4+kk+B o výměře 95m2 v zatepleném bytovém domě v Plzni Křimicích. Byt má plastová okna s horizontálními žaluziemi a sítěmi proti hmyzu, dveře s obložkami jsou z lamina. Situovaný je v prvním patře, patří k němu prostorná šatna s regály, balkon a k dispozici je společný sklep a zahrada. Po vstupu do bytu se ocitneme v předsíní vybavené věšákovou stěnou a botníkem. Vlevo vstoupíme do obytné místnosti s kuchyňským koutem osazeným multifunkční troubou, sklokeramickou varnou deskou s digestoří a myčkou nádobí. Koupelna s balkonem má vanu, umyvadlovou skříňku se zrcadlem, WC a bidet. Druhé WC je oddělené. Topení a ohřev TUV zajišťuje plynový kombi kotel zn. Junkers. Nábytek na fotkách je dosavadního nájemníka a je možné se domluvit na odkupu. Nájemné je 13.500,-Kč, kauce ve výši tří nájmů, zálohy na služby 350,-Kč na osobu, plyn a elektrika se převedou na nájemce. Byt je volný od 10.10.2019. Energetická třída „G“, PENB zatím nedodán.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Plzeň, pronájem Plzeň, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Plzeň, byt Plzeň, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Plzeň od realitky, Plzeň, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Plzeň. Požadovaná cena nemovitosti je 13 500 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-rekonstruovaneho-bytu-v-plzni-krimicich-4-kk.

Pro více informací kontaktujte Zdeněk Vlček (makléř / RK), e-mail: vlcek@representreality.cz, telefon: 774441771. Inzerát byl aktualizován dne 06.09.2019.

Fotogalerie: Pronájem rekonstruovaného bytu v Plzni Křimicích 4+kk - pronájem byt 4+kk, 95 m2 Plzeň

Pronájem rekonstruovaného bytu v Plzni Křimicích 4+kk 1 Pronájem rekonstruovaného bytu v Plzni Křimicích 4+kk 2 Pronájem rekonstruovaného bytu v Plzni Křimicích 4+kk 3 Pronájem rekonstruovaného bytu v Plzni Křimicích 4+kk 4 Pronájem rekonstruovaného bytu v Plzni Křimicích 4+kk 5 Pronájem rekonstruovaného bytu v Plzni Křimicích 4+kk 6 Pronájem rekonstruovaného bytu v Plzni Křimicích 4+kk 7 Pronájem rekonstruovaného bytu v Plzni Křimicích 4+kk 8 Pronájem rekonstruovaného bytu v Plzni Křimicích 4+kk 9 Pronájem rekonstruovaného bytu v Plzni Křimicích 4+kk 10 Pronájem rekonstruovaného bytu v Plzni Křimicích 4+kk 11 Pronájem rekonstruovaného bytu v Plzni Křimicích 4+kk 12 Pronájem rekonstruovaného bytu v Plzni Křimicích 4+kk 13 Pronájem rekonstruovaného bytu v Plzni Křimicích 4+kk 14 Pronájem rekonstruovaného bytu v Plzni Křimicích 4+kk 15 Pronájem rekonstruovaného bytu v Plzni Křimicích 4+kk 16 Pronájem rekonstruovaného bytu v Plzni Křimicích 4+kk 17 Pronájem rekonstruovaného bytu v Plzni Křimicích 4+kk 18 Pronájem rekonstruovaného bytu v Plzni Křimicích 4+kk 19 Pronájem rekonstruovaného bytu v Plzni Křimicích 4+kk 20