Pronájem rodinný dům, Nový Jičín, Skalky - nabídka pronájmu domu 230 m2

Pronájem rodinný dům, Nový Jičín, Skalky
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Skalky, Nový Jičín
  • Velikost: 4+1 a větší, 230 m2
  • Aktualizace inzerátu: 26.05.2021
  • Cena: 22 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

V těsné blízkosti amfiteátru Skalky v Novém Jičíně hledá svého nájemce tato rodinná vila. Dominantou tohoto domu je velkoryse řešený prostorný obývací pokoj s krbovými kamny a rohovou sedačkou s nádherným výhledem na město, dále prostorná kuchyně s jídelnou a vstupem na terasu s vyhřívaným bazénem s protiproudem, který jistě oceníte v horkých letních dnech. Kuchyně je vybavená nezbytnými spotřebiči včetně myčky a lednice s mrazákem. V přízemí se nachází technická část domu – garáž pro 2 auta, prádelna s pračkou a technická místnost. Ve třetím podlaží jsou k dispozici 3 pokoje, ložnice a koupelna. Podkroví lze využít na posilovnu. V domě jsou dvě koupelny, jedna s masážní vanou a druhá se sprchovým koutem. V celém domě je podlahové vytápění, které zajišťuje kondenzační kotel. Úklid domu Vám usnadní centrální vysavač. Co budete platit? Měsíční nájemné ve výši 22.000 Kč, zálohy na elektrickou energii, plyn a vodu ve výši 5.500 Kč. Jak je to s kaucí? Majitel požaduje kauci (jistotu) ve výši dvou nájmu, tj. 44.000 Kč. A jak je to s provizí? Ta činí jeden nájem, teda 22.000 Kč. PENB nebyl dodán, proto je v souladu se zákonem uváděna energetická náročnost budovy třída G. Myslíte si, že tento dům může být ideální pro Vaše nové bydlení? Domluvte si i Vy svůj termín prohlídky na telefonním čísle 602 732 968.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti pronájem, hledám dům Nový Jičín, pronájem Nový Jičín, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Nový Jičín, dům Nový Jičín, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem dům Nový Jičín od realitky, Skalky Nový Jičín, dům od makléře nebo RK, inzerát pronájem dům a nabízím dům Nový Jičín. Požadovaná cena nemovitosti je 22 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-rodinny-dum-novy-jicin-skalky.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 26.05.2021.

Fotogalerie: Pronájem rodinný dům, Nový Jičín, Skalky - pronájem dům 4+1 a větší, 230 m2 Skalky Nový Jičín

Pronájem rodinný dům, Nový Jičín, Skalky 1 Pronájem rodinný dům, Nový Jičín, Skalky 2 Pronájem rodinný dům, Nový Jičín, Skalky 3 Pronájem rodinný dům, Nový Jičín, Skalky 4 Pronájem rodinný dům, Nový Jičín, Skalky 5 Pronájem rodinný dům, Nový Jičín, Skalky 6 Pronájem rodinný dům, Nový Jičín, Skalky 7 Pronájem rodinný dům, Nový Jičín, Skalky 8 Pronájem rodinný dům, Nový Jičín, Skalky 9 Pronájem rodinný dům, Nový Jičín, Skalky 10 Pronájem rodinný dům, Nový Jičín, Skalky 11 Pronájem rodinný dům, Nový Jičín, Skalky 12 Pronájem rodinný dům, Nový Jičín, Skalky 13 Pronájem rodinný dům, Nový Jičín, Skalky 14 Pronájem rodinný dům, Nový Jičín, Skalky 15 Pronájem rodinný dům, Nový Jičín, Skalky 16 Pronájem rodinný dům, Nový Jičín, Skalky 17 Pronájem rodinný dům, Nový Jičín, Skalky 18 Pronájem rodinný dům, Nový Jičín, Skalky 19 Pronájem rodinný dům, Nový Jičín, Skalky 20