Pronájem sklad, Fulnek, Fučíkova - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 25 m2

Pronájem sklad, Fulnek, Fučíkova
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Fučíkova, Fulnek
  • Velikost: 25 m2
  • Aktualizace inzerátu: 21.03.2024
  • Cena: 1 400 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

V průmyslovém areálu ve Fulneku na ulici Fučíkova, který prochází postupnou revitalizací, nabízíme k pronájmu širokou nabídku komerčních prostor. Aktuálně nabízíme pronájem menšího skladovacího prostoru sestávajícího ze 2 místností. Větší místnost má plochu 16,56 m2, menší 8,28 m2. Rozměry místností si můžete prohlédnout v přiloženém půdorysu. Možné využití jako skladové prostor pro e-shopy, uložení nepotřebných věcí nebo skladovací prostory. K dispozici navazující prostory - kanceláře, šatny toalety a sprchy. Vjezd do areálu je možný i pro kamióny. Výhodou areálu je soustředění více firem v místě s možností kooperace výroby. Výhody areálu je výborná dopravní dostupnost – exit 330 dálnice D1 ve vzdálenosti 7 km, silnice spojující Nový Jičín a Opavu je ve vzdálenosti 3 km, 200 metrů je vzdálena silnice na Odry. Nájemné činí 1.400 Kč bez DPH a bez záloh na energie. Vratná kauce ve výši 2 měsíčních nájmů. PENB nebyl dodán, proto je v souladu se zákonem uváděná energetická náročnost budovy třída G. Nevyhovuje tento prostor Vašim potřebám? Kontaktujte nás s vaší poptávkou. Pokusíme se Vám v rámci areálu nabídnout jiné prostory vč. možnosti jejich úpravy na míru. Pro více informací a případnou prohlídku neváhejte kontaktovat makléře Jirku Váhalu.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Fulnek, pronájem Fulnek, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Fulnek, komerční Fulnek, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Fulnek od realitky, Fučíkova Fulnek, komerční od makléře nebo RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Fulnek. Požadovaná cena nemovitosti je 1 400 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-sklad-fulnek-fucikova.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 21.03.2024.

Fotogalerie: Pronájem sklad, Fulnek, Fučíkova - pronájem komerční 25 m2 Fučíkova Fulnek

Pronájem sklad, Fulnek, Fučíkova 1 Pronájem sklad, Fulnek, Fučíkova 2 Pronájem sklad, Fulnek, Fučíkova 3 Pronájem sklad, Fulnek, Fučíkova 4 Pronájem sklad, Fulnek, Fučíkova 5 Pronájem sklad, Fulnek, Fučíkova 6