Pronájem suterénních prostor v BÚDA Benešov - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 60 m2

Pronájem suterénních prostor v BÚDA Benešov
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: 909 Jiráskova, Benešov
  • Velikost: 60 m2
  • Aktualizace inzerátu: 09.06.2023
  • Cena: 500 Kč
  • Kontakt: Tereza Drexlerová
  • E-mail: sal@mojebuda.cz
  • Telefon: +420603914507

nabízím v Benešově u Prahy suterénní prostor v kavárně BÚDA k pronájmu. Jedná se o otevřený, kreativní a vzdušný prostor pro workshopy, semináře, prezentace, schůzky nebo oslavy. Do sálu se vejde 35 sedících a až 50 stojících. K pronájmu jsem schopna zařídit tyto doplňkové služby: · Slané občerstvení · Sladké občerstvení · Narozeninový dort · Balonková výzdoba – na míru, univerzální · Káva z naší kavárny dle vaší chuti · Víno stáčené z nabídky naší vinárny · Víno lahvové z nabídky naší vinárny Samozřejmostí je rychlostní připojení k síti wifi, možnost zajištění projektoru, flip chartu, bloků a tužek pro každého. Pokud by vás nabídka zaujala napište mi zprávu a já vám řeknu víc.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Benešov, pronájem Benešov, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Benešov, komerční Benešov, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Benešov bez realitky, 909 Jiráskova Benešov, komerční od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Benešov. Požadovaná cena nemovitosti je 500 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-suterennich-prostor-v-buda-benesov-2.

Pro více informací kontaktujte Tereza Drexlerová (soukromý inzerent), e-mail: sal@mojebuda.cz, telefon: +420603914507. Inzerát byl aktualizován dne 09.06.2023.

Fotogalerie: Pronájem suterénních prostor v BÚDA Benešov - pronájem komerční 60 m2 909 Jiráskova Benešov

Pronájem suterénních prostor v BÚDA Benešov 1 Pronájem suterénních prostor v BÚDA Benešov 2 Pronájem suterénních prostor v BÚDA Benešov 3 Pronájem suterénních prostor v BÚDA Benešov 4 Pronájem suterénních prostor v BÚDA Benešov 5 Pronájem suterénních prostor v BÚDA Benešov 6