Pronájem výrobních, skladových a kancelářských prostor - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 1 m2

Pronájem výrobních, skladových a kancelářských prostor
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Karlov 197, Kutná Hora
  • Velikost: 1 m2
  • Aktualizace inzerátu: 07.08.2017
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: Jiří Karafiát
  • E-mail: jiri.karafiat@ckdkh.cz
  • Telefon: 601332933

Naše společnost ČKD Kutná Hora, a.s, je tradičním výrobcem ocelových odlitků pro kolejová vozidla. Jsme vlastníkem rozlehlého průmyslového areálu v Kutné Hoře, Karlov 197. Vážným zájemcům můžeme nyní nabídnout dlouhodobý pronájem výrobních, skladových i kancelářských prostor. Máme k dispozici i plochy zpevněné i nezpevněné k volnému skladování či k dočasným deponiím např. stavebních materiálů. V areálu jsou i objekty, které bychom mohli nabídnout i k odprodeji. Objekty v areálu jsou napojeny na rozvody veškerých potřebných médií a areál je střežen vlastní strážní službou. ČKD má vlastní profesionální hasičkou jednotku. Areál je napojen na silnici II/126 a má vlastní železniční vlečku. V případě zájmu nás kontaktujte buď na adrese ČKD Kutná Hora,a.s., Karlov 197, 284 49 Kutná Hora anebo mailem na adresu jiri.karafiat@ckdkh.cz anebo na telefonním čísle +420 327 506 250.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Kutná Hora, pronájem Kutná Hora, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Kutná Hora, komerční Kutná Hora, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Kutná Hora bez realitky, Karlov 197 Kutná Hora, komerční od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Kutná Hora. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-vyrobnich-skladovych-a-kancelarskych-prostor.

Pro více informací kontaktujte Jiří Karafiát (soukromý inzerent), e-mail: jiri.karafiat@ckdkh.cz, telefon: 601332933. Inzerát byl aktualizován dne 07.08.2017.

Fotogalerie: Pronájem výrobních, skladových a kancelářských prostor - pronájem komerční 1 m2 Karlov 197 Kutná Hora

Pronájem výrobních, skladových a kancelářských prostor 1 Pronájem výrobních, skladových a kancelářských prostor 2

Umístění na mapě: Pronájem výrobních, skladových a kancelářských prostor - pronájem komerční 1 m2 Karlov 197 Kutná Hora