Pronájem zařízeného bytu, Ostrava, Arbesova - nabídka pronájmu bytu 39 m2

Pronájem zařízeného bytu, Ostrava, Arbesova
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Arbesova, Ostrava
  • Velikost: 2+1, 39 m2
  • Aktualizace inzerátu: 08.06.2022
  • Cena: 11 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Hledáte byt, kde se můžete ihned nastěhovat a nemusíte přemýšlet nad sháněním vybavení? Pokud hledáte slušné bydlení v klidné části Ostravy ve zrekonstruovaném bytě, neváhejte a volejte. Nabízíme Vám k pronájmu zařízený byt s balkonem na ulici Arbesova 13. Umístěním kuchyňské linky v chodbě máte k dispozici obývací pokoj a ložnici, dále koupelnu se sprchovacím koutem společně s WC. Kuchyně je vybavena základní sadou nádobí, elektrickým sporákem s troubou a lednicí s mrazákem. Prostorná vestavěná skříň v ložnici nabízí dostatek úložného prostoru na Vaše osobní věci. V obývacím pokoji je televize se základní sadou programů. Na vyprání Vašeho ošacení je k dispozici v koupelně pračka a na jejich usušení balkón v mezipatře. PENB nebyl dodán, proto je v souladu se zákonem uváděna energetická náročnost budovy třída G. Měsíční nájem činí 11.000 Kč včetně energií a internetu. Vzhledem ke kompletnímu zařízení bytu je vratná kauce stanovena na částku 33.000 Kč + provize RK ve výši 11.000 Kč. Doufám, že Vás tato nabídka zaujala a přijdete se na byt podívat pro snazší rozhodování. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemníka na základě jim zvolených kritérií.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Ostrava, pronájem Ostrava, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Ostrava, byt Ostrava, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Ostrava od realitky, Arbesova Ostrava, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Ostrava. Požadovaná cena nemovitosti je 11 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-zarizeneho-bytu-ostrava-arbesova.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 08.06.2022.

Fotogalerie: Pronájem zařízeného bytu, Ostrava, Arbesova - pronájem byt 2+1, 39 m2 Arbesova Ostrava

Pronájem zařízeného bytu, Ostrava, Arbesova 1 Pronájem zařízeného bytu, Ostrava, Arbesova 2 Pronájem zařízeného bytu, Ostrava, Arbesova 3 Pronájem zařízeného bytu, Ostrava, Arbesova 4 Pronájem zařízeného bytu, Ostrava, Arbesova 5 Pronájem zařízeného bytu, Ostrava, Arbesova 6 Pronájem zařízeného bytu, Ostrava, Arbesova 7 Pronájem zařízeného bytu, Ostrava, Arbesova 8 Pronájem zařízeného bytu, Ostrava, Arbesova 9 Pronájem zařízeného bytu, Ostrava, Arbesova 10