Pronájem zařízený apartmán, Nový Jičín - nabídka pronájmu bytu 20 m2

Pronájem zařízený apartmán, Nový Jičín
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: K. Schwarze, Nový Jičín
  • Velikost: 1+kk, 20 m2
  • Aktualizace inzerátu: 16.10.2020
  • Cena: 5 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Nabízíme pronájem zařízeného apartmánu v centru Nového Jičína. Apartmán je zařízený nábytkem dle fotografií, lednicí, televizí, má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. K dispozici je společná kuchyně a pračka se sušičkou. PENB nebyl zatím dodán, proto je v souladu se zákonem uváděna energetická náročnost budovy třída G. Cena nájmu včetně energií a internetu činí pro 1 osobu 6.500 Kč, pro 2 osoby 6.300 Kč. K ceně jeNabízíme pronájem zařízeného apartmánu v centru Nového Jičína. Apartmán je zařízený nábytkem dle fotografií, lednicí, televizí, má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. K dispozici je společná kuchyně a pračka se sušičkou. PENB nebyl zatím dodán, proto je v souladu se zákonem uváděna energetická náročnost budovy třída G. Cena nájmu činí 5.000 Kč. K ceně nájmu je nutné připočítat poplatky za energie včetně internetu ve výši 1.500 Kč pro 1 osobu nebo 2.000 Kč pro 2 osoby. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit kauci a provizi RK. Další informace Vám sdělí realitní makléř na telefonním čísle 602 732 968. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemníka na základě jim zvolených kritérií.řipočítat kauci a provizi RK. Další informace Vám sdělí realitní makléř na telefonním čísle 602 732 968. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemníka na základě jim zvolených kritérií.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Nový Jičín, pronájem Nový Jičín, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Nový Jičín, byt Nový Jičín, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Nový Jičín od realitky, K. Schwarze Nový Jičín, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Nový Jičín. Požadovaná cena nemovitosti je 5 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-zarizeny-apartman-novy-jicin.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 16.10.2020.

Fotogalerie: Pronájem zařízený apartmán, Nový Jičín - pronájem byt 1+kk, 20 m2 K. Schwarze Nový Jičín

Pronájem zařízený apartmán, Nový Jičín 1 Pronájem zařízený apartmán, Nový Jičín 2 Pronájem zařízený apartmán, Nový Jičín 3 Pronájem zařízený apartmán, Nový Jičín 4 Pronájem zařízený apartmán, Nový Jičín 5 Pronájem zařízený apartmán, Nový Jičín 6 Pronájem zařízený apartmán, Nový Jičín 7 Pronájem zařízený apartmán, Nový Jičín 8 Pronájem zařízený apartmán, Nový Jičín 9 Pronájem zařízený apartmán, Nový Jičín 10

Umístění na mapě: Pronájem zařízený apartmán, Nový Jičín - pronájem byt 1+kk, 20 m2 K. Schwarze Nový Jičín