Pronájem zrekonstruovaného bytu 3+1 v klidném prostředí se sklepem - nabídka pronájmu bytu 74 m2

Pronájem zrekonstruovaného bytu 3+1 v klidném prostředí se sklepem
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Mírová 38, Habartov
  • Velikost: 3+1, 74 m2
  • Aktualizace inzerátu: 13.12.2023
  • Cena: 14 000 Kč
  • Kontakt: Marcela Průšová
  • E-mail: marcela.zem@email.cz
  • Telefon: 775939889

Pronajmu zrekonstruovaný byt 3+1 (včetně sklepu) k okamžitému nastěhování. Velká okna propouštějí do bytu spoustu světla, což vytváří příjemnou atmosféru. Ideální pro rodiny nebo ty, kdo ocení prostorné a světlé prostory.
 Lokalita je klidná a zároveň s dostupností veškeré občanské vybavenosti. Potraviny, školka, základní škola, dětské hřiště, lékárna, hřbitov a další jsou v pěší dostupnosti a zajišťují pohodlný životní styl pro všechny členy rodiny. Sousedství nabízí jedinečnou kombinaci klidu a aktivit, což umožňuje každodenní relaxaci i zábavu podle vašich představ. V blízkosti bytu je také krásný a rozlehlý les, oblíbené jezero Medard, koupaliště nebo in-line dráha. Byt se nachází ve 3. patře ( bez výtahu). Cena pronájmu je 14 000,- plus energie (které si podnájemce přepíše na sebe). Žádné provize neplatíte, pouze vratnou kauci (2 nájmy). Preferujeme dlouhodobý pronájem. Prohlídky jsou k dispozici po telefonické domluvě, nebo emailu. Kontaktujte nás prosím pro více informací emailem.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Habartov, pronájem Habartov, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Habartov, byt Habartov, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Habartov bez realitky, Mírová 38 Habartov, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Habartov. Požadovaná cena nemovitosti je 14 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajem-zrekonstruovaneho-bytu-3-1-v-klidnem-prostredi-se-sklepem.

Pro více informací kontaktujte Marcela Průšová (soukromý inzerent), e-mail: marcela.zem@email.cz, telefon: 775939889. Inzerát byl aktualizován dne 13.12.2023.

Fotogalerie: Pronájem zrekonstruovaného bytu 3+1 v klidném prostředí se sklepem - pronájem byt 3+1, 74 m2 Mírová 38 Habartov

Pronájem zrekonstruovaného bytu 3+1 v klidném prostředí se sklepem 1 Pronájem zrekonstruovaného bytu 3+1 v klidném prostředí se sklepem 2 Pronájem zrekonstruovaného bytu 3+1 v klidném prostředí se sklepem 3 Pronájem zrekonstruovaného bytu 3+1 v klidném prostředí se sklepem 4 Pronájem zrekonstruovaného bytu 3+1 v klidném prostředí se sklepem 5 Pronájem zrekonstruovaného bytu 3+1 v klidném prostředí se sklepem 6 Pronájem zrekonstruovaného bytu 3+1 v klidném prostředí se sklepem 7