PRONAJMU 2+kk pěkný ihned volný - nabídka pronájmu bytu 46 m2

PRONAJMU 2+kk pěkný ihned volný
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Zlonická , Letňany
  • Velikost: 2+kk, 46 m2
  • Aktualizace inzerátu: 01.06.2024
  • Cena: 15 000 Kč
  • Kontakt: Blažena Petrlíková
  • E-mail: blazena.petrlikova@seznam.cz
  • Telefon: 720021663

Výhradní vlastník nabízí k dlouhodobému pronájmu příjemný světlý byt 2+kk v novostavbě s výtahem a bezbariérovým přístupem na 2. patře smíšeného typu. Byt je k nastěhování od 1. 6. 2024. Byt o celkové ploše 46 m2 a nabízí částečnou vybavenost a skvělou dostupnost do centra města metrem C stanice Střížkov, nebo BUS MHD stanice Českolipská. Dispozice bytu poskytuje prostorný obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu a WC a komorou. Díky balkónu o ploše 3 m2, situovaného do místní zeleně, můžete relaxovat s výhledem do okolí. Součástí pronájmu je také sklep o ploše 3 m2 pro uložení vašich věcí. V okolí je veškerá občanská vybavenost (Poliklinika Prosek v Jablonecé ul, školy, školky, Obchodní centrum OBI, Peny Market, prodejna elektrospotřebičů, sportoviště, restaurace, večerka aj.) Pokud máte vážný zájem o prohlídku bytu, kontaktujte mě prostřednictvím zpráv na www.bezrealitky.cz. Domluvíme se na termínu. Přednost mají jednotlivci nebo též dvojice nekuřáci, bez zvířat, s trvalým nebo dlouhodobým pobytem v ČR, se zajištěným pravidelným příjmem. Děkujiza váš zájem a těším se na vaši reakci.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Letňany, pronájem Letňany, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Letňany, byt Letňany, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Letňany bez realitky, Zlonická Letňany, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Letňany. Požadovaná cena nemovitosti je 15 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajmu-2-kk-pekny-ihned-volny.

Pro více informací kontaktujte Blažena Petrlíková (soukromý inzerent), e-mail: blazena.petrlikova@seznam.cz, telefon: 720021663. Inzerát byl aktualizován dne 01.06.2024.

Fotogalerie: PRONAJMU 2+kk pěkný ihned volný - pronájem byt 2+kk, 46 m2 Zlonická Letňany

PRONAJMU 2+kk pěkný ihned volný 1 PRONAJMU 2+kk pěkný ihned volný 2 PRONAJMU 2+kk pěkný ihned volný 3 PRONAJMU 2+kk pěkný ihned volný 4 PRONAJMU 2+kk pěkný ihned volný 5 PRONAJMU 2+kk pěkný ihned volný 6 PRONAJMU 2+kk pěkný ihned volný 7 PRONAJMU 2+kk pěkný ihned volný 8 PRONAJMU 2+kk pěkný ihned volný 9 PRONAJMU 2+kk pěkný ihned volný 10 PRONAJMU 2+kk pěkný ihned volný 11