PRONAJMU BYT 2 + kk - nabídka pronájmu bytu 40 m2

PRONAJMU BYT 2 + kk
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Ježkova , Praha
  • Velikost: 40 m2
  • Aktualizace inzerátu: 14.09.2023
  • Cena: 22 000 Kč
  • Kontakt: Věra Karasová
  • E-mail: vera.karas@seznam.cz
  • Telefon: 724147228

Pronajmu krásný, světlý byt 40 m2 ve 3. patře cihlového domu s výtahem, s dispozicí 2 + kk. Sestává ze dvou průchozích pokojů. Obývák s kuchyňskou linkou, indukčním sporákem, troubou, myčkou na nádobí, lednicí a mrazákem. V bytě je instalovaná kvadrofonní reproduktorová sestava s připojením na Bluetooth, internet. Ložnice s velkou postelí a prostornými skříněmi. Koupelna se sprchovým koutem se dvěma sprchami, wc s bidetovou sprchou. V technické místnosti, která je součástí bytu je k dispozici automatická pračka. Teplo zajišťují akumulační radiátory s volitelnou teplotou. Designově řešené osvětlení celého prostoru. K bytu náleží také sklep. V bezprostřední blízkosti Riegrových sadů a parku Rajská zahrada. Metro, tramvaj , nám. Jiřího z Poděbrad 4 minuty pěšky. V okolí veškerá občanská vybavenost, obchody, kavárny, park na Náměstí Jiřího z Poděbrad... Uvítáme nekuřáka bez zvířátek. K nastěhování od října 2023. Elektřinu si nájemník převede na sebe. Měsíční nájem 22.000 Kč + záloha na poplatky 3.800 Kč (roční vyúčtování). Vratná kauce 1 nájem. Preferuji dlouhodobý nájem. RK nevolat, děkuji!

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Praha, pronájem Praha, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Praha, byt Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Praha bez realitky, Ježkova Praha, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 22 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajmu-byt-2-kk-2.

Pro více informací kontaktujte Věra Karasová (soukromý inzerent), e-mail: vera.karas@seznam.cz, telefon: 724147228. Inzerát byl aktualizován dne 14.09.2023.

Fotogalerie: PRONAJMU BYT 2 + kk - pronájem byt 40 m2 Ježkova Praha

PRONAJMU BYT 2 + kk 1 PRONAJMU BYT 2 + kk 2 PRONAJMU BYT 2 + kk 3 PRONAJMU BYT 2 + kk 4 PRONAJMU BYT 2 + kk 5 PRONAJMU BYT 2 + kk 6 PRONAJMU BYT 2 + kk 7