pronajmu dvougenerční dům volný od dubna - nabídka pronájmu domu 650 m2

pronajmu dvougenerční dům volný od dubna
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: pronájem
 • Lokalita: spotrovců, Čistá
 • Velikost: 4+1 a větší, 650 m2
 • Aktualizace inzerátu: 15.03.2020
 • Cena: 12 000 Kč
 • Kontakt: lucie pohorelcová
 • E-mail: love3687@seznam.cz
 • Telefon: 731104604

Pronajmu slušným a spolehlivým lidem dvougenerační dům ,o dispozici 3+1 a 2+1 s balkonem,.domy se nachází v lokalitě obce Čistá,cca 150m od domu se nachází Základní a Mateřská škola,obchod ,restarauce,obecní úřad s rozšířenou působností,lékaři ,dětský,zubní,dospělý,.Vlaková i autobusová doprava do větších měst jak na Plzeň tak na Rakovník. K domu náleží velká stodola,dílna,kůlny na tuhá paliva,zastřešený vjezd ,který slouží i jako garáž,u domu je dostatečně velká zahrada ,jak pro děti tak domácí zvířata ,a posezení s venkovním krbem ,nutno vidět,stav odpovídá stáří,dům je vhodný jak pro rodinu s dětmi ,tak i pro podnikatele ,jelikož v druhé části domu ,který má samostatný vchod je možno využítí jak pracovny či dílny pro kutily ,oba domky jsou částečně podsklepeny.dům 3+1 disponuje dvěmi koupelnami se soc.zařízením,jak v přízemí tak v prvním patře,preferuji jen slušné a pracující občany ,po předchozích špatných zkušenostech s nájemníky.Energie a voda není součástí nájmu, poplatky činí cca(3000),v domě je přípojka na internet a internetovou tv od T-mobile,kterou si nájemník musí zřídit,nájem činí 12 000+2 kauce ,při podpisu smlouvy.Více foto se nevlezlo u domu i vlastní studna.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti pronájem, hledám dům Čistá, pronájem Čistá, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Čistá, dům Čistá, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem dům Čistá bez realitky, spotrovců Čistá, dům od majitele bez RK, inzerát pronájem dům a nabízím dům Čistá. Požadovaná cena nemovitosti je 12 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajmu-dvougenercni-dum-volny-od-dubna.

Pro více informací kontaktujte lucie pohorelcová (soukromý inzerent), e-mail: love3687@seznam.cz, telefon: 731104604. Inzerát byl aktualizován dne 15.03.2020.

Fotogalerie: pronajmu dvougenerční dům volný od dubna - pronájem dům 4+1 a větší, 650 m2 spotrovců Čistá

pronajmu dvougenerční dům volný od dubna 1 pronajmu dvougenerční dům volný od dubna 2 pronajmu dvougenerční dům volný od dubna 3 pronajmu dvougenerční dům volný od dubna 4 pronajmu dvougenerční dům volný od dubna 5 pronajmu dvougenerční dům volný od dubna 6 pronajmu dvougenerční dům volný od dubna 7 pronajmu dvougenerční dům volný od dubna 8 pronajmu dvougenerční dům volný od dubna 9 pronajmu dvougenerční dům volný od dubna 10 pronajmu dvougenerční dům volný od dubna 11 pronajmu dvougenerční dům volný od dubna 12 pronajmu dvougenerční dům volný od dubna 13 pronajmu dvougenerční dům volný od dubna 14 pronajmu dvougenerční dům volný od dubna 15 pronajmu dvougenerční dům volný od dubna 16