Pronájmy divadelních prostor - nabídka pronájmu komerční nemovitosti 1 m2

Pronájmy divadelních prostor
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Votuzská, Praha Horní Počernice
  • Velikost: 4+1 a větší, 1 m2
  • Aktualizace inzerátu: 01.09.2017
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: Barbora Jelínková
  • E-mail: jelinkova@divadlopocernice.cz
  • Telefon: -

Rádi bychom vám nabídli možnost pronájmu divadelních prostor na divadelní zkoušky či veřejné produkce. - Jsme divadlo v Praze 20 –Horních Počernicích s kapacitou 174 míst a profesionální divadelní technikou. - Pokud byste naše divadlo zvolili pro uskutečnění veřejných pořadů, jistě vás bude zajímat, že naše městská část má 15 000 obyvatel a jezdí k nám i diváci z přilehlých spádových oblastí. V takovém případě je v ceně pronájmu veškerý servis včetně prodeje vstupenek, propagace v tiskových materiálech divadla, kulturních programech, na internetových stránkách i sociálních sítích. - Možnost dlouhodobých pravidelných pronájmů s cenovým zvýhodněním. - Cena pronájmu našeho divadla patří mezi nejnižší v Praze. - Divadlo disponuje vlastním parkovištěm. - Více na www.divadlopocernice.cz V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na divadlo@divadlopocernice.cz

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti pronájem, hledám komerční Praha Horní Počernice, pronájem Praha Horní Počernice, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Praha Horní Počernice, komerční Praha Horní Počernice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční Praha Horní Počernice bez realitky, Votuzská Praha Horní Počernice, komerční od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční a nabízím komerční Praha Horní Počernice. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pronajmy-divadelnich-prostor.

Pro více informací kontaktujte Barbora Jelínková (soukromý inzerent), e-mail: jelinkova@divadlopocernice.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 01.09.2017.

Fotogalerie: Pronájmy divadelních prostor - pronájem komerční 4+1 a větší, 1 m2 Votuzská Praha Horní Počernice

Pronájmy divadelních prostor 1 Pronájmy divadelních prostor 2 Pronájmy divadelních prostor 3

Umístění na mapě: Pronájmy divadelních prostor - pronájem komerční 4+1 a větší, 1 m2 Votuzská Praha Horní Počernice