Průmyslový objekt, Klášterec nad Ohří - nabídka prodeje komerční nemovitosti 995 m2

Průmyslový objekt, Klášterec nad Ohří
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Chomutovská 161, Klášterec nad Ohři
  • Velikost: 995 m2
  • Aktualizace inzerátu: 23.06.2022
  • Cena: 25 500 000 Kč
  • Kontakt: S J
  • E-mail: kuca2@post.cz
  • Telefon: kuca2@post.cz

Pozemek parc. č. 325 jehož součástí je stavba prům. obj. Klášterec nad Ohří. Okolní zástavba je tvořena zámkem Klášterec nad Ohří, občanskou vybaveností a rodinnými domy. Přístup k nemovitosti je po veřejně užívané, vedlejší zpevněné komunikaci ve vlastnictví města Klášterec nad Ohří. Nemovitost je samostatně stojící, uliční část je orientována směrem k jihovýchodu, kolem nemovitosti jsou zpevněné plochy užívané jako parkoviště na vlastním pozemku. Dle Katastru nemovitostí se jedná o budovu průmyslového objektu. Budova je pravidelného půdorysu, přibližně do tvaru obdélníku, samostatně stojící, podsklepená s dvěma nadzemními podlažími a sklonitou střechou. Okolní terén je mírně svažitého charakteru směrem k jihovýchodu, vlastní pozemek je rovinatý. Okolo nemovitosti jsou zpevněné parkovací plochy. Budova byla vystavěna v cca 19. století, v 70. letech prošla rekonstrukcí. V roce 2009 byla nemovitost nabyta současnými majiteli a v letech 2010-2012 prošla větší rekonstrukcí. V 2. NP došlo k úpravě dispozic, renovaci podlah, dveří a vybavení. Též zde došlo k výměně nového plynového kotle. v 1 . NP je starší plynový kotel. Celkově je budova v průměrném stavebně technickém stavu. V suterénu budovy jsou umístěny sklady. První nadzemní podlaží je v původním stavu – cca ze 70. let, zde jsou umístěny sklady a z levé části budovy přistavěna garáž. Druhé nadzemní podlaží – jak již bylo zmíněno výše – prošlo v letech 2010-2012 výraznější rekonstrukcí a je v lepším stavebně technickém stavu. Toto podlaží je v současné době nevyužíváno, ale dříve sloužilo jako kanceláře a reprezentativní prostory společnosti. Nachází se zde kanceláře a též zázemí jako toalety, a kuchyňka. Objekt je připojen na všechny inženýrské sítě a je ve standardním vybavení i provedení. Stavebně technický stav je průměrný, se základní údržbou. V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční Klášterec nad Ohři, prodej Klášterec nad Ohři, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Klášterec nad Ohři, komerční Klášterec nad Ohři, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční Klášterec nad Ohři bez realitky, Chomutovská 161 Klášterec nad Ohři, komerční od majitele bez RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční Klášterec nad Ohři. Požadovaná cena nemovitosti je 25 500 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prumyslovy-objekt-klasterec-nad-ohri.

Pro více informací kontaktujte S J (soukromý inzerent), e-mail: kuca2@post.cz, telefon: kuca2@post.cz. Inzerát byl aktualizován dne 23.06.2022.

Fotogalerie: Průmyslový objekt, Klášterec nad Ohří - prodej komerční 995 m2 Chomutovská 161 Klášterec nad Ohři

Průmyslový objekt, Klášterec nad Ohří 1 Průmyslový objekt, Klášterec nad Ohří 2 Průmyslový objekt, Klášterec nad Ohří 3 Průmyslový objekt, Klášterec nad Ohří 4 Průmyslový objekt, Klášterec nad Ohří 5 Průmyslový objekt, Klášterec nad Ohří 6 Průmyslový objekt, Klášterec nad Ohří 7 Průmyslový objekt, Klášterec nad Ohří 8