Řadový dům - Kadaň - nabídka prodeje domu 315 m2

Řadový dům - Kadaň
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Jiráskova, Kadaň
  • Velikost: 4+1 a větší, 315 m2
  • Aktualizace inzerátu: 31.03.2021
  • Cena: 6 700 000 Kč
  • Kontakt: Kateřina Fafejtová
  • E-mail: katerina.fafejtova@seznam.cz
  • Telefon: 739050173

Prodám řadový rodinný dům (vč. vybavení) se zahradou v centru Kadaně – náměstí (MěÚ, banky/ATM, pošta…) 3 min chůze, MHD bus 1 min, ZŠ a MŠ 5 min. Vytápění a ohřev vody: plyn Vaření: elektrická varná deska, elektrická trouba Dům je po celkové rekonstrukci – suterén r. 2018, 1. nadzemní podlaží 2021, 2. nadzemní podlaží 2012, podkroví vč. střechy 2015. V suterénu se nachází technická místnost vč. WC a bazén/vířivka + sprcha. V prvním nadzemním podlaží: vstupní předsíňka s prostornou vestavěnou skříní), 2 místnosti (aktuálně dokončována rekonstrukce) – 1x pokoj, 1x kuchyň, WC, koupelna; chodba, ze které je vstup do suterénu a na zahradu, dřevem obložené schodiště do dalšího patra. V druhém nadzemním podlaží: šatna, koupelna + WC (vana, umyvadlo, sprchový kout, pračka), hlavní obytný prostor – kuchyň spojená s obývacím pokojem, ložnice. Z kuchyně vchod na terasu (orientováno na zahradu, východní strana), krásný výhled na radnici, městské hradby a Ptačí domky. Obývací pokoj a ložnice orientovány na západ. V obývacím pokoji vestavěné akvárium 770 l. Po točitém schodišti (kovová konstrukce + dřevěné schodnice) se dostaneme do podkroví. Zde se nachází vstupní předsíňka, koupelna (sprcha, umyvadlo) +WC a 3 pokoje. 2 orientované na západ jsou identických rozměrů (jeden z nich zařízený vestavěným nábytkem jako dětský pokoj) + 1 pokoj orientovaný na východ (vybaven vestavěným nábytkem – možno využít jako hernu či předpokoj dětského pokoje).

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Kadaň, prodej Kadaň, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Kadaň, dům Kadaň, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Kadaň bez realitky, Jiráskova Kadaň, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Kadaň. Požadovaná cena nemovitosti je 6 700 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/radovy-dum-kadan.

Pro více informací kontaktujte Kateřina Fafejtová (soukromý inzerent), e-mail: katerina.fafejtova@seznam.cz, telefon: 739050173. Inzerát byl aktualizován dne 31.03.2021.

Fotogalerie: Řadový dům - Kadaň - prodej dům 4+1 a větší, 315 m2 Jiráskova Kadaň