Řadový rodinný dům v Olomouci - nabídka prodeje domu 2202 m2

Řadový rodinný dům v Olomouci
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Rošického , Olomouc
  • Velikost: 4+1 a větší, 2202 m2
  • Aktualizace inzerátu: 09.03.2022
  • Cena: 10 490 000 Kč
  • Kontakt: Žaneta Kopová
  • E-mail: zaneta_kopova@seznam.cz
  • Telefon: 604887808

Prodej řadového rodinného domu v Olomouci, kousek od centra, v žádané lokalitě Neředín. K domu patří oplocená zahrada se vzrostlými stromy. V přízemí domu se nachází garáž, několik místností, skladových či technických o celkové výměře 70 m2- tento prostor by se dal upravit i na obytný, případně relaxační. Z přízemí vedou schody do 1. patra, o stejné výměře 70 m2, kde se nachází zádveří, předsíň, WC s umyvadlem a velká obytná místnost s kuchyní a komorou. Po celé délce obývacího pokoje je lodžie orientovaná do zahrady. Ve 2.nadzemním podlaží jsou tři samostatné pokoje, dva z nich mají balkon. Koupelna s vanou a WC. Střecha je plochá. V blízkosti domu MHD, kousek centrum Olomouce, benzina, obchody, nově Kaufland. Kousek do přírody. Dům je k dispozici ihned.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Olomouc, prodej Olomouc, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Olomouc, dům Olomouc, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Olomouc bez realitky, Rošického Olomouc, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Olomouc. Požadovaná cena nemovitosti je 10 490 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/radovy-rodinny-dum-v-olomouci.

Pro více informací kontaktujte Žaneta Kopová (soukromý inzerent), e-mail: zaneta_kopova@seznam.cz, telefon: 604887808. Inzerát byl aktualizován dne 09.03.2022.

Fotogalerie: Řadový rodinný dům v Olomouci - prodej dům 4+1 a větší, 2202 m2 Rošického Olomouc

Řadový rodinný dům v Olomouci 1 Řadový rodinný dům v Olomouci 2 Řadový rodinný dům v Olomouci 3 Řadový rodinný dům v Olomouci 4 Řadový rodinný dům v Olomouci 5 Řadový rodinný dům v Olomouci 6 Řadový rodinný dům v Olomouci 7 Řadový rodinný dům v Olomouci 8 Řadový rodinný dům v Olomouci 9 Řadový rodinný dům v Olomouci 10 Řadový rodinný dům v Olomouci 11 Řadový rodinný dům v Olomouci 12 Řadový rodinný dům v Olomouci 13 Řadový rodinný dům v Olomouci 14 Řadový rodinný dům v Olomouci 15