RD 4+kk - nabídka prodeje domu 632 m2

RD 4+kk
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Dobromyslová 370/6, Strašín
  • Velikost: 4+kk, 632 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.08.2023
  • Cena: 11 490 000 Kč
  • Kontakt: Jan Hroník
  • E-mail: jan.hronik@gmail.com
  • Telefon: 733110810

Rodinný dům 4 + KK, přízemí + obytné podkroví a veranda, 75 m2 zastavěná plocha, 105 m2 obytná plocha. Plocha pozemku 632 m2. V přízemí obývací pokoj, kuchyně, spíž, technická místnost, vstupní chodba, WC. V podkroví ložnice se šatnou, 2x pokoj, koupelna (sprchový kout, vana, WC, pračka, sušička), vstup na půdní prostor. Konstrukce domu: keramzitbetonové prefabrikáty, zateplení 160 mm polystyrén, akrylátová fasáda, plastová dvoubarevná okna, tepelný štítek. Střecha betonové sypané tašky Bramac, komín Schiedel. Plynový kotel s bojlerem, duralové radiátorové panely, krbová kamna napojená na otopnou soustavu, klimatizace/topení tepelné čerpadlo vzduch/vzduch, městská voda, kanalizace, el. přípojka 3x 25 A. Podlahy vinyl, dlažba, plovoucí podlaha. Strop podlaží betonový, strop podkroví sádrokartón s izolační vatou 150 mm, obložkové zárubně, LED svítidla. Chodníky zámková dlažba. K domu přiléhá terasa s pergolou, betonový krb, místo pro vířivku. Kryté stání pro auto, skleník, plechová kůlna na zahradní techniku, kola, plechový dřevník s kůlnou na zahradní nářadí. Žumpa 9 m3 užívaná jako jímka na dešťovou vodu. Vchod branka a vjezdová brána s pohonem a dálkovým ovládáním. Ploty: betonový, dřevěný s podezdívkou, poplastované pletivo. Udržovaná zahrada s živým plotem, trávníkem, několika ovocnými stromky a květinovými a bylinkovými záhonky. Internet Wi-Fi, TV. V ceně je kotel, bojler, klimatizace, krbová kamna, zařizovací předměty, kuchyně se spotřebiči (indukce, trouba, mikrovlnka, myčka, digestoř), vybavení šatny a svítidla, zahradní domky, skleník, dřevo. Ostatní nábytek a vybavení po dohodě.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Strašín, prodej Strašín, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Strašín, dům Strašín, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Strašín bez realitky, Dobromyslová 370/6 Strašín, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Strašín. Požadovaná cena nemovitosti je 11 490 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/rd-4-kk.

Pro více informací kontaktujte Jan Hroník (soukromý inzerent), e-mail: jan.hronik@gmail.com, telefon: 733110810. Inzerát byl aktualizován dne 06.08.2023.

Fotogalerie: RD 4+kk - prodej dům 4+kk, 632 m2 Dobromyslová 370/6 Strašín

RD 4+kk 1