RD atrium, zahrada, Lomnice, Brno venkov - nabídka prodeje domu 191 m2

RD atrium, zahrada, Lomnice, Brno venkov
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Lomnice
  • Velikost: 2+1, 191 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.02.2020
  • Cena: 1 990 000 Kč
  • Kontakt: Irena Simona Kubová
  • E-mail: irena.kubova@iskgroup.cz
  • Telefon: 774 937 774

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej rodinného domu v atraktivní, velmi klidné, nádherné lokalitě Brno venkov, Lomnice, v blízkosti město Tišnov. Jedná se o kouzelný kout Drahanské vrchoviny přitom od Brna jen 31km, časově 35 minut autem. Parcela 191m2, z toho budova 90m2, zahrada 101m2. Dům je patrový, pravidelně udržovaný v původním stavu. Dvorek domu je uzavřené atrium, lze shodit dřevěný přístavek a je možné otevřít do svahu, který je za domem, tím se zvětší dvorek domu a ve svahu vybudovat terasovitou zahradu. Dům poskytuje možnost klasického bydlení nebo využití k rekreačnímu užívání. V okolí nádherná krajina, cyklostesky, procházky a další rekreační vyžití. Pravidelná autobusová linka do Tišnova, tam lze přestoupit i na vlak. Dispozice domu: vstupní předsíň, vstup do kuchyně z ní je vstup do obývacího pokoje. Na konci předsíně je vstup do koupelny. Z předsíně je i schodiště do 1. patra, kde je umístěný další pokoj využívaný jako ložnice. Dále jsou tam dvě menší půdičky, které lze využít jako šatnu nebo technickou úložnou místnost. Z koupelny se jde do atriového dvorku, který je uzavřený. Dům má zavedený vodovod. Na kanalizaci není připojený, nicméně v komunikaci před domem je kanalizace zhotovena. Taktéž plyn není v domě zavedený, opět v pozemní komunikaci. Výtápění bylo zajištěno elektřinou. Cena 1.990.000,-Kč + provize RK + 4% daň za převod. Z domu je výhled na Zámek Lomnice.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Lomnice, prodej Lomnice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Lomnice, dům Lomnice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Lomnice od realitky, Lomnice, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Lomnice. Požadovaná cena nemovitosti je 1 990 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/rd-atrium-zahrada-lomnice-brno-venkov.

Pro více informací kontaktujte Irena Simona Kubová (makléř / RK), e-mail: irena.kubova@iskgroup.cz, telefon: 774 937 774. Inzerát byl aktualizován dne 06.02.2020.

Fotogalerie: RD atrium, zahrada, Lomnice, Brno venkov - prodej dům 2+1, 191 m2 Lomnice

RD atrium, zahrada, Lomnice, Brno venkov 1

Umístění na mapě: RD atrium, zahrada, Lomnice, Brno venkov - prodej dům 2+1, 191 m2 Lomnice