RD Hořovičky pozemek 540 m 2 - nabídka prodeje domu 164 m2

RD  Hořovičky pozemek 540 m 2
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Hořovičky, Hořovičky
  • Velikost: 2+1, 164 m2
  • Aktualizace inzerátu: 21.02.2024
  • Cena: 2 700 000 Kč
  • Kontakt: Libuše Jelínková
  • E-mail: libuskadivoka@gmail.com
  • Telefon: 728257846

Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům v obci Hořovičky. V domě postupně od roku 2020 probíhá celková rekonstrukce (nové rozvody vody, odpadu obecní,elektřina v mědi, nová střecha, přístavba budvy na chodbu a koupelnu, řádně vše zlegaizované, viz LV …), Vytápění: efektivní a úsporné vytápění pomocí infra panelů, umístěných v každé místnosti (nízké měsíční náklady) Ohřev vody: bojler Inženýrské sítě: voda, kanalizace, elektřina. Dispoziční řešení domu: Přízemí 2+1: chodba, koupelna s WC, obývací pokoj, kuchyň a ložnice. Půda: z chodby po schodech vystoupáte na prostornoupůdu, kde je možnost vybudovat obytné podkroví. Je zde přivedena elektřina, voda i odpad. Sklep: z chodby zároveň vstupujete do suchého sklepa s průduchem, který udržuje optimální klima. Z druhé strany domu vstup do dvou samostatných dílen. Rovinatý pozemek okolo domu, předzahrádka. Zajímavostí je kopec se stromy za domem, který může sloužit jako klidné místo na relaxaci a odpočinek. Dům je vhodný k trvalému bydlení i jako chalupa k rekreaci. Je v dosahu města Rakovníka zároveň dobrého napojení na Prahu a Karlovy Vary. Silnice, která vede okolo domu, bude po zprovoznění dálnice, klidnou místní komunikací. Časté autobusové spojení, PID na Prahu 65 km, K.Vary, na Rakovník Přímý spoj Praha -Zličín 1 hod na Zličín, základní občanská vybavenost , pošta Dálnice bude nejdéle zprovozněna na jaře 2025 Výhodná investice Pozemek je z větší části stavební a v současné domě je zažádáno o změnu úzenmního plánu, tedy celý pozemek bude stavební parcelou. Pozemek je rozparcelován a řádně zapsán na LV Parcela 1870/1 se neprodává, ale je možno zatím dočasně využívat za údržbu a vodu ze studny na zalévání. Při rychlém jednání , možné uvažovat o slevě až 100.000,- Po otevření dálnice, bude cena podstatně vyšší.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Hořovičky, prodej Hořovičky, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Hořovičky, dům Hořovičky, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Hořovičky bez realitky, Hořovičky Hořovičky, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Hořovičky. Požadovaná cena nemovitosti je 2 700 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/rd-horovicky-pozemek-540-m-2-2.

Pro více informací kontaktujte Libuše Jelínková (soukromý inzerent), e-mail: libuskadivoka@gmail.com, telefon: 728257846. Inzerát byl aktualizován dne 21.02.2024.

Fotogalerie: RD Hořovičky pozemek 540 m 2 - prodej dům 2+1, 164 m2 Hořovičky Hořovičky