Rekreační chalupa - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 55 m2

Rekreační chalupa
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Svojkov
  • Velikost: 2+kk, 55 m2
  • Aktualizace inzerátu: 15.04.2024
  • Cena: 2 700 000 Kč
  • Kontakt: Ilona Krupková
  • E-mail: krupkovailona@seznam.cz
  • Telefon: 604599732

Hledáte svůj únik do přírody s vlastním pozemkem? Nabízíme k prodeji rekreační objekt ve velmi atraktivní vesničce Svojkov. Obec roku 2019, křižovatka turistických cílů, pravidelné kulturní a sportovní akce pro děti i dospělé. Vynikající dopravní dostupnost jak do České Lípy a Nového Boru cca 10-15min., tak do Prahy cca 90min.. V místě obchod s potravinami, dětské hřiště, soukromá školka, dětský kroužek hasičů. - Současná užitná plocha cca 55m2. - Vlastní pozemek o velikosti 722m2. - Parkovací místo v zahradě. - Započatá rekonstrukce umožňuje přizpůsobení chaty vašim představám a potřebám. - Nově zateplené podkroví a osazené sádrokartonové podhledy - Nově rozvedená elektrika - Nově připojeno k vodovodnímu řadu - Plyn na hranici pozemku - Otevřený obývací prostor s krbovými kamny. - Venkovní prostor poskytuje dostatek soukromí s minimálními nároky na údržbu a zároveň s možností pro vaše vlastní. zahrádkářské projekty. - Investiční příležitost pro ty, kteří hledají rekreační nemovitost za účelem nabídky pronájmu ale i k trvalému bydlení. - Součástí prodeje projekt a zahájené řízení (polovina dubna) pro vydání povolení na přístavbu další obytné místnosti. Což zajistí celkovou užitnou plochu cca 75m2 odpovídající velikosti 3kk.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Svojkov, prodej Svojkov, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Svojkov, rekreační Svojkov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Svojkov bez realitky, Svojkov, rekreační od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Svojkov. Požadovaná cena nemovitosti je 2 700 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/rekreacni-chalupa.

Pro více informací kontaktujte Ilona Krupková (soukromý inzerent), e-mail: krupkovailona@seznam.cz, telefon: 604599732. Inzerát byl aktualizován dne 15.04.2024.

Fotogalerie: Rekreační chalupa - prodej rekreační 2+kk, 55 m2 Svojkov

Rekreační chalupa 1 Rekreační chalupa 2 Rekreační chalupa 3 Rekreační chalupa 4 Rekreační chalupa 5 Rekreační chalupa 6 Rekreační chalupa 7