Rekreační chata Svojkov - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 50 m2

Rekreační chata Svojkov
 • Typ nemovitosti: rekreační
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Svojkov
 • Velikost: 3+kk, 50 m2
 • Aktualizace inzerátu: 19.03.2024
 • Cena: 2 700 000 Kč
 • Kontakt: Ilona Krupková
 • E-mail: krupkovailona@seznam.cz
 • Telefon: 604599732

Nabízím k prodeji chatu v lukrativní lokalitě na Svojkov. V blízkosti turisticky vyhledávaných míst - nedaleko koupaliště a skalní hrad Sloup v Čechách, lesní divadlo, Modlivý Důl a další atrakce. - Užitná plocha nyni cca 50m2 - Pozemek o rozloze cca 700m2 - Objekt o rozměrech 5x6m s možností budoucí přístavby (projekt a povolení na přístavbu součástí prodeje, budoucí rozměr 8x6m umožní i plnohodnotné trvalé bydlení) - Elektrika zavedená s novým rozvodem a pojistkovou skříní - Připojeno k vodovodnímu řadu - Plyn na hranici pozemku - Přístup po asfaltové komunikaci - Obchod v dosahu 5 minut chůze - Dobrá dojezdová vzdálenost do České Lípy i Nového Boru, kde je veškerá občanská vybavenost Tato nemovitost je ideální jako investice pro pronájem za účelem rekreace. Obec Svojkov je mimořádně vyhledávanou lokalitou zejména pro svoji polohu. Nabídka této nemovitosti zároveň zaručuje jedinečnou možnost menšího pozemku jež svými parametry splňuje minimální nároky na údržbu a přitom zachovává dostatečné soukromí od okolních domů. Jedná se o vesnickou zástavbu. Seriozní zájemci, prosím, RK nekontaktujte. Prohlídky a další informace poskytnu na vyžádání.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Svojkov , prodej Svojkov , prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Svojkov , rekreační Svojkov , bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Svojkov bez realitky, Svojkov , rekreační od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Svojkov . Požadovaná cena nemovitosti je 2 700 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/rekreacni-chata-svojkov.

Pro více informací kontaktujte Ilona Krupková (soukromý inzerent), e-mail: krupkovailona@seznam.cz, telefon: 604599732. Inzerát byl aktualizován dne 19.03.2024.

Fotogalerie: Rekreační chata Svojkov - prodej rekreační 3+kk, 50 m2 Svojkov

Rekreační chata Svojkov 1 Rekreační chata Svojkov 2 Rekreační chata Svojkov 3 Rekreační chata Svojkov 4