Rodinný domek v rekonstrukci – Zadní Třebaň - nabídka prodeje domu 82 m2

Rodinný domek v rekonstrukci – Zadní Třebaň
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Pod Květy, Zadní Třebaň
  • Velikost: 2+1, 82 m2
  • Aktualizace inzerátu: 21.02.2019
  • Cena: 2 900 000 Kč
  • Kontakt: Simona Kratochvílová
  • E-mail: kratochvilova.simona@post.cz
  • Telefon: 775120427

Rodinný domek v rekonstrukci – Zadní Třebaň, Původní dispozice - 3 místnosti v přízemí + půda k zobytnění, pozemek 338 m2 (částěčně ve svahu). Zastavěná plocha 82 m2, užitná plocha původní 73 m2, užitná plocha po rekonstrukci 120 m2. Pod domem se nachází menší sklep. Rozvody vody jsou z kopané studny, odpadní vody svedeny do žumpy. Obecní vodovod a kanalizace jsou nyní vyvedeny na hranici pozemku (4 m od domu). Vytápění plynovým kotlem + nové rozvody tepla (měď). Objekt je v rekonstrukci – viz přiložené plánky. PENB je ve fázi zpracování, proto je uvedena en. třída G. Velmi vyhledávaná lokalita v nádherném údolí Berounky s krásnou přírodou. Přitom výborná dojezdnost do Prahy – 35 min. vlakem až do centra! V obci dostatečná občanská vybavenost: škola, školka, obchod, restaurace. Větší nákupy ve vzd. 2 km (Řěvnice) a 4km (Lidl, Billa – Dobřichovice).

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Zadní Třebaň, prodej Zadní Třebaň, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Zadní Třebaň, dům Zadní Třebaň, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Zadní Třebaň bez realitky, Pod Květy Zadní Třebaň, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Zadní Třebaň. Požadovaná cena nemovitosti je 2 900 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/rodinny-domek-v-rekonstrukci-zadni-treban.

Pro více informací kontaktujte Simona Kratochvílová (soukromý inzerent), e-mail: kratochvilova.simona@post.cz, telefon: 775120427. Inzerát byl aktualizován dne 21.02.2019.

Fotogalerie: Rodinný domek v rekonstrukci – Zadní Třebaň - prodej dům 2+1, 82 m2 Pod Květy Zadní Třebaň

Rodinný domek v rekonstrukci – Zadní Třebaň 1 Rodinný domek v rekonstrukci – Zadní Třebaň 2 Rodinný domek v rekonstrukci – Zadní Třebaň 3 Rodinný domek v rekonstrukci – Zadní Třebaň 4 Rodinný domek v rekonstrukci – Zadní Třebaň 5 Rodinný domek v rekonstrukci – Zadní Třebaň 6 Rodinný domek v rekonstrukci – Zadní Třebaň 7 Rodinný domek v rekonstrukci – Zadní Třebaň 8