Rodinný dům - nabídka prodeje domu 100 m2

Rodinný dům
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Dub
  • Velikost: 3+1, 100 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.01.2022
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: Lenka Steinbachová
  • E-mail: lenistein@seznam.cz
  • Telefon: 606038210

Uvažuji o prodeji: tel.00420 606 038 210 Rodinného domku. "NESPĚCHÁM PRODÁM ZAJÍMAVÉ NABÍDCE" Informace pouze vážnému zájemci s kapitálem, telefonicky nebo osobně. Na e-mail a SMS nebudu reagovat. Toužíte se probouzet se zpěvem ptáků ???? pozorovat srnky, dojít si nasbírat čerstvé houby, přímo u domu, skočit se vykoupat hned vedle domu do čiré vody, která sem přitéká z lesa. Nebo jen tak sedět na zápraží, dýchat čistý vzduch a kochat se nádhernou přírodou a klidem kolem. Tak přijeďte k nám, do Jížních Čechách, okres Prachatice a přesvědčte se osobně. Rodinný patrový dům 3+ 1 je po kompletní rekonstrukci, celý zateplený, bez investic a je tu úplně vše, na co si vzpomenete. Dům má kamenný sklep. Koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC.obyvací pokoj, kuchyň. Vytápění,Norská litinové krbová kamna Monro,které vytopí celý dům,vzduch si berou z venku +topení je zde i zajištěné elektrickými přímotopy,které se dají ovládat i dálkově přes mobilní aplikaci,jako hlavní zdroj. Nevyužíváme,ale je tu 20 h.sazba, sleva na elettriku. V patře se nachází dva pokoje s velký balkón s krásným výhledem. Voda je tu obecní ze studánky z lesa, ale je tu i další zdroj vody také ze studánky z blízkého lesa, která sem teče samospádem, zavedené vše do domu a na zahradu. Odpad septik. Dále je na pozemku 6 vedlejších staveb. Dvě slouží jako dílny, třetí jako přístřešek na dřevo, či brikety. Čtvrtá na zahradní nářadí. A 5 a 6 jsou pergoly. Jedná slouží k posezení k venkovnímu kamennému krbu a druhá k velké venkovní vyhřívce. U domu je pečlivě a vkusně udržovaná zahrada 441 m2 s malým zahradním jezírkem a voliéra pro papoušky. Celý objekt se nachází na polosamota,pouze tu jsou 3 chaty. A obec je vzdálená 500 m. Prachatice 12 km Příroda přímo vybízí k odpočinku a relaxaci. Celý objekt je technický zajištěny kamerovým systémem, rovněž přes mobilní aplikaci. Samozřejmostí je i WiFi, satelit k TV. Stačí se jen nastěhovat a začít žít, veškeré vybavení zůstává. O realitní makléře nemám zájem.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Dub, prodej Dub, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Dub, dům Dub, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Dub bez realitky, Dub, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Dub. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/rodinny-dum-8.

Pro více informací kontaktujte Lenka Steinbachová (soukromý inzerent), e-mail: lenistein@seznam.cz, telefon: 606038210. Inzerát byl aktualizován dne 06.01.2022.

Fotogalerie: Rodinný dům - prodej dům 3+1, 100 m2 Dub