Rodinný dům Archlebov - nabídka prodeje domu 266 m2

Rodinný dům Archlebov
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Archlebov, Archlebov
 • Velikost: 3+1, 266 m2
 • Aktualizace inzerátu: 09.05.2018
 • Cena: 2 400 000 Kč
 • Kontakt: Monika Dřímalová
 • E-mail: monika@machynka.cz
 • Telefon: 602739318

Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný rodinný dům s dispozicí 3+1 v obci Archlebov okres Hodonín. Obec Archlebov leží v Jihomoravském kraji, 12km západně od města Kyjova a 3km jihozápadně od Ždánic. V Archlebově se nachází základní škola, mateřská škola, zdravotní středisko, pošta, pohostinství, prodejny smíšeného zboží. Celková výměra stavebního pozemku je 108m2 – užitná plocha domu činí: 82m2. Výměra zahrady/nádvoří: 158m2 V rodinném domě se nachází koupelna s WC, vanou a sprchou, dále kotelna se zapojeným elektro-kotlem, ložnice, obývací pokoj, dětský pokoj a kuchyně vybavená sporákem, myčkou, digestoří a novou kuchyňkou linkou. V době se nachází půdní prostory pro možnost úložného prostoru. Možnost parkování na vlastním vydlážděném pozemku. V domě jsou udělané nové podlahy: dlažba: koupelna, chodba, kotelna. Vinyl: obývací pokoj, pokoj a ložnice. Po domě je rozvedené ústřední topení. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci a veřejný vodovod.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Archlebov, prodej Archlebov, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Archlebov, dům Archlebov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Archlebov bez realitky, Archlebov Archlebov, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Archlebov. Požadovaná cena nemovitosti je 2 400 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/rodinny-dum-archlebov.

Pro více informací kontaktujte Monika Dřímalová (soukromý inzerent), e-mail: monika@machynka.cz, telefon: 602739318. Inzerát byl aktualizován dne 09.05.2018.

Fotogalerie: Rodinný dům Archlebov - prodej dům 3+1, 266 m2 Archlebov Archlebov

Rodinný dům Archlebov 1 Rodinný dům Archlebov 2 Rodinný dům Archlebov 3 Rodinný dům Archlebov 4 Rodinný dům Archlebov 5 Rodinný dům Archlebov 6 Rodinný dům Archlebov 7

Umístění na mapě: Rodinný dům Archlebov - prodej dům 3+1, 266 m2 Archlebov Archlebov