Rodinný dům, Frýdlant nad Ostravicí - nabídka prodeje domu 321 m2

Rodinný dům, Frýdlant nad Ostravicí
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Frýdlant nad Ostravicí
  • Velikost: 2+1, 321 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.04.2018
  • Cena: 1 499 000 Kč
  • Kontakt: Lenka Dančáková
  • E-mail: info@hplusreality.cz
  • Telefon: 731581284

Hplus Reality vám ve výhradním zastoupení majitele nabízí k prodeji rodinný dům se zahradou. A to za cenu bytu v centru města. Jedná se o jednopodlažní, podsklepenou, zděnou stavbu v dobrém a udržovaném stavu. Ve vyvýšeném 1NP - zádveří, předsíň se vstupem do obývacího pokoje, který je neprůchozí, do kuchyně a ložnice. V prostoru mezi obývacím pokojem a kuchyní je sociálního zázemí s vanou, umyvadlem a toaletou. V suterénu domu se nachází technická místnost s kotlem na tuhá paliva. Radiátorové rozvody do místností, ohřev vody bojlerem, odpad do kanalizace, obecní voda. Střecha sedlová s plechovou střešní krytinou. K domu přináleží přístavek s dílnou a úložným prostorem pro zahradní techniku. Zahrada rovinatá, obdélníkového půdorysu, převážně okrasná. Pozemek je oplocený. K nemovitosti celoroční příjezd. Jedná se o poklidnou lokalitu v zástavbě rodinných domů. V blízkosti autobusová zastávka, škola, školka, obchod, restaurace, koupaliště, cyklostezka.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Frýdlant nad Ostravicí, prodej Frýdlant nad Ostravicí, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Frýdlant nad Ostravicí, dům Frýdlant nad Ostravicí, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Frýdlant nad Ostravicí od realitky, Frýdlant nad Ostravicí, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Frýdlant nad Ostravicí. Požadovaná cena nemovitosti je 1 499 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/rodinny-dum-frydlant-nad-ostravici.

Pro více informací kontaktujte Lenka Dančáková (makléř / RK), e-mail: info@hplusreality.cz, telefon: 731581284. Inzerát byl aktualizován dne 06.04.2018.

Fotogalerie: Rodinný dům, Frýdlant nad Ostravicí - prodej dům 2+1, 321 m2 Frýdlant nad Ostravicí

Rodinný dům, Frýdlant nad Ostravicí 1 Rodinný dům, Frýdlant nad Ostravicí 2 Rodinný dům, Frýdlant nad Ostravicí 3 Rodinný dům, Frýdlant nad Ostravicí 4 Rodinný dům, Frýdlant nad Ostravicí 5 Rodinný dům, Frýdlant nad Ostravicí 6 Rodinný dům, Frýdlant nad Ostravicí 7 Rodinný dům, Frýdlant nad Ostravicí 8 Rodinný dům, Frýdlant nad Ostravicí 9 Rodinný dům, Frýdlant nad Ostravicí 10

Umístění na mapě: Rodinný dům, Frýdlant nad Ostravicí - prodej dům 2+1, 321 m2 Frýdlant nad Ostravicí