Rodinný dům na skvělém místě - nabídka prodeje domu 160 m2

Rodinný dům na skvělém místě
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Novákova, Mladá Boleslav
  • Velikost: 4+1 a větší, 160 m2
  • Aktualizace inzerátu: 16.05.2023
  • Cena: 6 900 000 Kč
  • Kontakt: Ludmila Műnzerová
  • E-mail: munzerova@seznam.cz
  • Telefon: 734699890

Vítejte v Mladé Boleslavi. Mám pro vás zajímavou nemovitost. Zajímavá je hlavně proto, že je skoro v centru města v klidné jednosměrné ulici. Dům je vhodný jak k bydlení, tak k podnikání. Podsklepený dům je aktuálně dispozičně řešen jako 4+1 s orientaci na jihovýchod. V přízemí jsou dvě místnosti, kuchyň, koupelna, WC a malá komůrka. V 1. patře jsou dvě místnosti které jsou ve stavu, kdy si můžete naprosto vše přizpůsobit vlastním představám. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Bonusem je zahrada o rozloze 109 m2 se skleníkem a vzrostlými ovocnými stromy a keři, na kterých rostou dobroty dokonalé svými vůněmi, barvami a šťavnatou chutí která vás potěší. Město Mladá Boleslav se nachází zhruba 50 km severovýchodně od Prahy, s napojením na dálnicí D10. Majitel nemovitosti zatím nemá vypracovaný PENB (průkaz energetické náročnosti budovy), proto se automaticky stanoví nejnižší třída energetické náročnosti budovy G. Pokud vás nabídka zaujala, ozvěte se mi, domluvíme se na prohlídce.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Mladá Boleslav, prodej Mladá Boleslav, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Mladá Boleslav, dům Mladá Boleslav, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Mladá Boleslav od realitky, Novákova Mladá Boleslav, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Mladá Boleslav. Požadovaná cena nemovitosti je 6 900 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/rodinny-dum-na-skvelem-miste.

Pro více informací kontaktujte Ludmila Műnzerová (makléř / RK), e-mail: munzerova@seznam.cz, telefon: 734699890. Inzerát byl aktualizován dne 16.05.2023.

Fotogalerie: Rodinný dům na skvělém místě - prodej dům 4+1 a větší, 160 m2 Novákova Mladá Boleslav

Rodinný dům na skvělém místě 1 Rodinný dům na skvělém místě 2 Rodinný dům na skvělém místě 3 Rodinný dům na skvělém místě 4 Rodinný dům na skvělém místě 5 Rodinný dům na skvělém místě 6 Rodinný dům na skvělém místě 7 Rodinný dům na skvělém místě 8 Rodinný dům na skvělém místě 9 Rodinný dům na skvělém místě 10 Rodinný dům na skvělém místě 11 Rodinný dům na skvělém místě 12 Rodinný dům na skvělém místě 13 Rodinný dům na skvělém místě 14 Rodinný dům na skvělém místě 15 Rodinný dům na skvělém místě 16