Rodinný dům Nesovice - nabídka prodeje domu 1912 m2

Rodinný dům Nesovice
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Nesovice
  • Velikost: 1912 m2
  • Aktualizace inzerátu: 11.05.2018
  • Cena: 2 100 000 Kč
  • Kontakt: Monika Dřímalová
  • E-mail: monika@machynka.cz
  • Telefon: 602739318

Nabízíme k prodeji dvougenerační rodinný dům s dispozicí 2+1 a 3+kk v obci Nesovice okres Vyškov. Obec Nesovice leží v jihomoravském kraji 7 km východně od Bučovic a 40km od Brna. V Nesovicích se nachází základní škola, mateřská škola, zdravotní středisko, pošta, pohostinství, prodejny smíšeného zboží. Užitná plocha domu činí: 107m2. Výměra zahrady/nádvoří: 1912m2 V rodinném domě se nachází 2*koupelna s WC, 1*vanou a 1*sprchou, 2*ložnice, obývací pokoj, dětský pokoj a kuchyně vybavená sporákem, digestoří a kuchyňkou linkou. V domě se nachází půdní prostory pro možnost úložného prostoru. Možnost parkování na vlastním pozemku. Rodinný dům je zděný, má přibližně obdélníkový půldorys, střecha tašková, krov dřevěný, klempýřské konstrukce z pozinkovaného plechu, okna plastová, podlahy betonové. Vytápění ústřední plynovym kotlem s ohrevem vody. Dům je připojen na inženýrské sítě. Do domu je priveden obecní vodovod a na pozemky se nachází studna, která je taktéž přivedena do domu.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Nesovice, prodej Nesovice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Nesovice, dům Nesovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Nesovice bez realitky, Nesovice, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Nesovice. Požadovaná cena nemovitosti je 2 100 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/rodinny-dum-nesovice.

Pro více informací kontaktujte Monika Dřímalová (soukromý inzerent), e-mail: monika@machynka.cz, telefon: 602739318. Inzerát byl aktualizován dne 11.05.2018.

Fotogalerie: Rodinný dům Nesovice - prodej dům 1912 m2 Nesovice

Rodinný dům Nesovice 1 Rodinný dům Nesovice 2 Rodinný dům Nesovice 3 Rodinný dům Nesovice 4 Rodinný dům Nesovice 5

Umístění na mapě: Rodinný dům Nesovice - prodej dům 1912 m2 Nesovice