Rodinný dům v Hořovicích - nabídka prodeje domu 442 m2

Rodinný dům v Hořovicích
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Tyršova 484, Hořovice
  • Velikost: 3+1, 442 m2
  • Aktualizace inzerátu: 21.04.2019
  • Cena: 2 498 000 Kč
  • Kontakt: Václav Albl
  • E-mail: albl.vaclav@gmail.com
  • Telefon: 732512104

Zděný dům s nevyužitým podkrovím, částečně podsklepený. Vodovod, kanalizace, elektřina, studna, plyn v ulici. Garáž, skleník, dílna, kotelna, sklep. Stáří domu je cca 90 let, rekonstrukce a přístavba v roce 1981. Nyní stavebně technický stav domu průměrný až podprůměrný. Nutná alespoň základní rekonstrukce. Dům je umístěn v zástavbě u hlavní komunikace, je možné ho využít i ke komerčním účelům. K domu náleží pozemek. Celková plocha pozemku, včetně zastavěných ploch - 442 m2. Prostorná hala, koupelna s WC, chodba, kuchyně s jídelnou a 3 pokoje. Z obytného přízemí vedou schody do sklepa s klenbami a do podkroví. Stávající celková obytná plocha 100m2. Podkroví - Nyní půda, je možné využít pro obyvatelné podkroví. Krov dřevěný, sedlový, složitý, krytina tašky. Celková plocha podkroví 82m2. V suterénu se nachází malá garáž (na auto velikosti Škoda Fabia), kotelna a sklep s klenbami. Elektřina, vodovod, kanalizace, + je do domu přivedena voda ze studny. Na okraji domu je přiveden plyn. Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva Dakon se samotížným rozvodem do radiátorů. V obvytelném přízemí je navíc k dispozici ještě jeden komín, např. pro instalaci krbových kamen apod. Dům byl do 01/2019 trvale obýván. Je ovšem nutná alespoň základní rekonstrukce. Podlahy jsou částečně keramické, částečně betonové. Vnitřní omítky jsou ve špatném stavu. Venkovní fasáda je na jedné stěně opadaná. Tloušťka stěn 45 cm. Okna původní, dřevěná, dvojitá. Na pozemku se nachází samostatná zděná dílna s komínem, skleník a 1/2 studny. Na zahradě se nachází několik ovocných vzrostlých stromů. Přístup na pozemek je ze slepé místní komunikace.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Hořovice, prodej Hořovice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Hořovice, dům Hořovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Hořovice bez realitky, Tyršova 484 Hořovice, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Hořovice. Požadovaná cena nemovitosti je 2 498 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/rodinny-dum-v-horovicich.

Pro více informací kontaktujte Václav Albl (soukromý inzerent), e-mail: albl.vaclav@gmail.com, telefon: 732512104. Inzerát byl aktualizován dne 21.04.2019.

Fotogalerie: Rodinný dům v Hořovicích - prodej dům 3+1, 442 m2 Tyršova 484 Hořovice

Rodinný dům v Hořovicích 1

Umístění na mapě: Rodinný dům v Hořovicích - prodej dům 3+1, 442 m2 Tyršova 484 Hořovice