Rodinný dům v Mostě - nabídka prodeje domu 500 m2

Rodinný dům v Mostě
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Sportovní, Most
  • Velikost: 4+1 a větší, 500 m2
  • Aktualizace inzerátu: 12.03.2019
  • Cena: 6 500 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Zoubek
  • E-mail: 702946288@post.cz
  • Telefon: 702946288

Jedná se o velký rodinný dům - dvojdům, který se nyní využívá jako jeden celek, ale je možné to případně rozdělit na dva domy (2x 4+1) a vytvořit tak prostor pro dvě rodiny. Nemovitost je rovněž vhodná jako investice, k pronájmu, k podnikání či jako sídlo firmy apod. Z jedné strany na pozemku lze uskutečnit nějakou přístavbu k nemovitosti. Z druhé strany je přístavba krytého bazénu. Dále k nemovitosti náleží velký pozemek. Před nemovitostí je velký prostor pro parkování. Nemovitost má dvě velké garáže. Celková výměra všech ploch domu je cca 500m2. Dům má dvě podlaží plus plnohodnotné podkroví, a dále ještě půdní podkroví. Dispozičně je to nyní cca 8+1. Nemovitost je ve velmi dobré a klidné lokalitě. Stavba je z roku 2003 a nyní již potřebuje nějakou údržbu a opravy. Nemovitost je momentálně stále obývána. Další informace na emailu nebo telefonu. Vážným zájemcům zašleme další foto, případně další podklady. Prosíme RK, aby nás nekontaktovali, toto rovněž platí i pro jiné průzkumníky, fiktivní zájemce, apod. Děkujeme za pochopení. Uvedená cena je po slevě, původní cena 6,9 mil. Kč. Dále je nutno připočíst daň z převodu nemovitosti. Prosíme, abyste pokud možno kontaktovali jen přímo nás, jelikož nemovitost je nabízena i realitní kanceláří, a nechceme zbytečně hradit velkou provizi.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Most, prodej Most, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Most, dům Most, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Most bez realitky, Sportovní Most, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Most. Požadovaná cena nemovitosti je 6 500 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/rodinny-dum-v-moste.

Pro více informací kontaktujte Jiří Zoubek (soukromý inzerent), e-mail: 702946288@post.cz, telefon: 702946288. Inzerát byl aktualizován dne 12.03.2019.

Fotogalerie: Rodinný dům v Mostě - prodej dům 4+1 a větší, 500 m2 Sportovní Most

Rodinný dům v Mostě 1