Rodinný dům Vítkovice-Lubenec - nabídka prodeje domu 150 m2

Rodinný dům Vítkovice-Lubenec
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Vítkovice - Lubenec
  • Velikost: 4+1 a větší, 150 m2
  • Aktualizace inzerátu: 02.04.2018
  • Cena: 2 490 000 Kč
  • Kontakt: Petr Hřebejk
  • E-mail: ehrebejkova@seznam.cz
  • Telefon: 602133408

Nabízíme k prodeji rodinný dům v katastru obce Lubenec, část Vítkovice. Jedná se o polosamotu, ve velmi klidné lokalitě, uprostřed lesů, na kopci, s úžasným výhledem. K rodinnému domu patří i rozsáhlé pozemky-louky, oplocená ohrada a hospodářská budova s vybavenou kuchyní, chlév. Celková výměra pozemků je 1,6 ha. Svým charakterem je nemovitost vhodná k využití chovu zvířat, rekreaci i trvalému bydlení. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům po celkové rekonstrukci (nová střecha, rozvody vody, topení, plastová okna, vchodové dveře, zateplení, nová venkovní omítka). U domu je nově vybudované garážové stání. Dispozice domu: Přízemí-Kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, koupelna, WC, spíž, předsíň. V poschodí: ochoz, 2x pokoj. Dominantou domu je točité schodiště, ústící na dřevěný ochoz. Obytná plocha je cca 150 m2. Dům je vytápěn krbovými kamny s rozvodem do celého domu a jako záložní zdroj je zde elektrický kotel. Ohřev teplé vody je zajištěn el. bojlerem (obojí zánovní). Pitná voda z vlastní studny. V domě je zaveden internet. Hospodářská budova čítá vybavenou kuchyň, 2x sklad, chlév. Je zde zaveden el. 220 V. Na hospodářskou budovu navazuje oplacený pozemek cca 1500 m2. Na dům a hospodářskou budovu navazuje louka 1,6 ha, která je také součástí nemovitosti. Celá nemovitost je obydlená, udržovaná a v perfektním stavu, vhodná k okamžitému nastěhování.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Vítkovice - Lubenec, prodej Vítkovice - Lubenec, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Vítkovice - Lubenec, dům Vítkovice - Lubenec, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Vítkovice - Lubenec bez realitky, Vítkovice - Lubenec, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Vítkovice - Lubenec. Požadovaná cena nemovitosti je 2 490 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/rodinny-dum-vitkovice-lubenec.

Pro více informací kontaktujte Petr Hřebejk (soukromý inzerent), e-mail: ehrebejkova@seznam.cz, telefon: 602133408. Inzerát byl aktualizován dne 02.04.2018.

Fotogalerie: Rodinný dům Vítkovice-Lubenec - prodej dům 4+1 a větší, 150 m2 Vítkovice - Lubenec

Rodinný dům Vítkovice-Lubenec 1 Rodinný dům Vítkovice-Lubenec 2 Rodinný dům Vítkovice-Lubenec 3 Rodinný dům Vítkovice-Lubenec 4 Rodinný dům Vítkovice-Lubenec 5 Rodinný dům Vítkovice-Lubenec 6 Rodinný dům Vítkovice-Lubenec 7 Rodinný dům Vítkovice-Lubenec 8 Rodinný dům Vítkovice-Lubenec 9 Rodinný dům Vítkovice-Lubenec 10 Rodinný dům Vítkovice-Lubenec 11 Rodinný dům Vítkovice-Lubenec 12 Rodinný dům Vítkovice-Lubenec 13 Rodinný dům Vítkovice-Lubenec 14 Rodinný dům Vítkovice-Lubenec 15 Rodinný dům Vítkovice-Lubenec 16 Rodinný dům Vítkovice-Lubenec 17 Rodinný dům Vítkovice-Lubenec 18 Rodinný dům Vítkovice-Lubenec 19 Rodinný dům Vítkovice-Lubenec 20

Umístění na mapě: Rodinný dům Vítkovice-Lubenec - prodej dům 4+1 a větší, 150 m2 Vítkovice - Lubenec