Rovinný pozemek Ostrava-Bartovice - nabídka prodeje pozemku 2674 m2

Rovinný pozemek Ostrava-Bartovice
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Maryčky Magdonové, Ostrava
  • Velikost: 2674 m2
  • Aktualizace inzerátu: 13.02.2018
  • Cena: 660 000 Kč
  • Kontakt: Lea Wolf
  • E-mail: equilove@email.cz
  • Telefon: 721190525

Prodám stavební pozemek v Ostravě Bartovicích č.p. 584/2, necelých 2674 m2 s výbornou dostupností MHD z Ostravy i Havířova. Elektřina na hranici pozemku, projekt na přípojku vody je již zpracován a je v ceně. Na pozemku je unimobunka, která je také součástí prodeje. Možnost stavebního povolení již na jaro 2018, bez dalšího většího papírování - všechny posudky, vyjádření sítí, atp. vyřešeny. Na parcele již udělán zásakový vrt. Máme k dispozici i projektovou dokumentaci na rodinný dům - vše dodáme k pozemku. Pozemek je hned u zastávky MHD v klidné vilové čtvrti, v blízkosti je vše potřebné - obchod, škola, školka, pošta. Do centra Ostravy cca 10 minut autem / 15 min MHD, na konci ulice rybníček a les vhodný k relaxaci a procházkám. Součástí parcely je sloup VN, které se ale bude do budoucna přesouvat, takže pozemek vroste na hodnotě několikanásobně. Cena 650 000. Jsme ochotni pozemek i rozparcelovat dle přání, pak by byla cena dohodou. Koupili jsme nakonec starší RD a plánovanou stavbu na tomto pozemku ukončili. Jen přímí zájemci, s RK ani jinýmy subjekty nekomunikuji! PROSÍM VOLAT POUZE PO 18- HODINĚ - nebývám přes den u telefonu, případně zanechte zprávu nebo email, ozvu se zpět.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Ostrava, prodej Ostrava, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Ostrava, pozemek Ostrava, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Ostrava bez realitky, Maryčky Magdonové Ostrava, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Ostrava. Požadovaná cena nemovitosti je 660 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/rovinny-pozemek-ostrava-bartovice.

Pro více informací kontaktujte Lea Wolf (soukromý inzerent), e-mail: equilove@email.cz, telefon: 721190525. Inzerát byl aktualizován dne 13.02.2018.

Fotogalerie: Rovinný pozemek Ostrava-Bartovice - prodej pozemek 2674 m2 Maryčky Magdonové Ostrava

Rovinný pozemek Ostrava-Bartovice 1 Rovinný pozemek Ostrava-Bartovice 2 Rovinný pozemek Ostrava-Bartovice 3 Rovinný pozemek Ostrava-Bartovice 4

Umístění na mapě: Rovinný pozemek Ostrava-Bartovice - prodej pozemek 2674 m2 Maryčky Magdonové Ostrava