Rustikální chalupa v Jizerských horách - nabídka pronájmu rekreační nemovitosti 80 m2

Rustikální chalupa v Jizerských horách
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: , Smržovka
  • Velikost: 3+1, 80 m2
  • Aktualizace inzerátu: 19.03.2023
  • Cena: 350 Kč
  • Kontakt: Ladislav Černý
  • E-mail: dovce@seznam.cz
  • Telefon: 606627744

K víkendovému, týdennímu či delšímu pronájmu nabízím útulnou chalupu 3+1 v Jizerských horách na krásném, téměř osamoceném místě se stromy až u domu. Chalupa ideálně pro 4-6 lidí se nachází na pomezí Smržovky a Jiřetína pod Bukovou jen 3 km od velkého skiareálu Tanvaldský Špičák v oblasti s běžeckými trasami. Chalupa má kromě dvou ložnic a velkého obývacího pokoje také kuchyňku, kumbál na lyže a snowboardy, koupelnu s lázeňskými kamny na dřevo, toaletu atd. Topit můžete elektřinou (akumulační kamna) nebo romanticky dřevem v krbových kamnech. Parkování pro jedno auto se nachází přímo u chaty, při velkém přívalu sněhu až na 100 m vzdáleném plácku. Přístupová cesta k chalupě má cca 50 m prudší úsek, proto v zimě ideálně autem 4x4 nebo 4x2 s řetězy. Cena za osobu 400 Kč/noc (minimálně 1600 Kč/celá chalupa/noc), 6 a více nocí za 350 Kč/noc (minimálně 1500/celá chalupa/noc) Kč. Minimum jsou 2 noci.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti pronájem, hledám rekreační Smržovka, pronájem Smržovka, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Smržovka, rekreační Smržovka, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem rekreační Smržovka bez realitky, Smržovka, rekreační od majitele bez RK, inzerát pronájem rekreační a nabízím rekreační Smržovka. Požadovaná cena nemovitosti je 350 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/rustikalni-chalupa-v-jizerskych-horach.

Pro více informací kontaktujte Ladislav Černý (soukromý inzerent), e-mail: dovce@seznam.cz, telefon: 606627744. Inzerát byl aktualizován dne 19.03.2023.

Fotogalerie: Rustikální chalupa v Jizerských horách - pronájem rekreační 3+1, 80 m2 Smržovka

Rustikální chalupa v Jizerských horách 1 Rustikální chalupa v Jizerských horách 2 Rustikální chalupa v Jizerských horách 3 Rustikální chalupa v Jizerských horách 4 Rustikální chalupa v Jizerských horách 5 Rustikální chalupa v Jizerských horách 6 Rustikální chalupa v Jizerských horách 7 Rustikální chalupa v Jizerských horách 8 Rustikální chalupa v Jizerských horách 9 Rustikální chalupa v Jizerských horách 10 Rustikální chalupa v Jizerských horách 11