Sdílené bydlení -Praha - nabídka pronájmu bytu 63 m2

Sdílené bydlení -Praha
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Bělehradská 190/8, Praha
  • Velikost: 3+kk, 63 m2
  • Aktualizace inzerátu: 10.04.2021
  • Cena: 5 150 Kč
  • Kontakt: Sára Jirsáková
  • E-mail: sara.jirsakova@seznam.cz
  • Telefon: 733685379

Hledáme čtvrtého do sdíleného "studentského" (v bytě bydlí i jeden pracující) bydlení na náměstí Bratří Synků. Byt se nachází v centru Prahy, tj. s dobrou dostupností prakticky všude po Praze. Byt má rekonstruovanou koupelnu a celkově je velmi dobře udržovaný a plně vybavený (vč. pračky, mikrovlnky atd.). Obývák je propojen s kuchyní a dva zbylé pokoje/ložnice jsou oddělené, neprůchozí a sdílené. Jeden sdílí dva fajn kluci (student/částečně pracující a pracující) a uvolnilo se místo v tom druhém, který sdílí slečna (studentka/částečně pracující). Do pěti minut chůze je Tesco, Lidl, lékárna Benu, pekárna..., do dvou minut chůze je tramvajová zastávka. Měsíční nájemné je včetně všech služeb, poplatků a internetu 5150,- Kč. Jednorázově se platí vratná záloha ve výši 4150,- Kč. Bydlení je k dispozici od 1.5., ale lze se domluvit i na dřívějším či pozdějším termínu.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Praha, pronájem Praha, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Praha, byt Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Praha bez realitky, Bělehradská 190/8 Praha, byt od majitele bez RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 5 150 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/sdilene-bydleni-praha.

Pro více informací kontaktujte Sára Jirsáková (soukromý inzerent), e-mail: sara.jirsakova@seznam.cz, telefon: 733685379. Inzerát byl aktualizován dne 10.04.2021.

Fotogalerie: Sdílené bydlení -Praha - pronájem byt 3+kk, 63 m2 Bělehradská 190/8 Praha

Sdílené bydlení -Praha 1 Sdílené bydlení -Praha 2 Sdílené bydlení -Praha 3 Sdílené bydlení -Praha 4 Sdílené bydlení -Praha 5

Umístění na mapě: Sdílené bydlení -Praha - pronájem byt 3+kk, 63 m2 Bělehradská 190/8 Praha